mp3: klikken op de file is voldoendequote:Op maandag 4 januari 2010 23:14 schreef SonyTRV420E het volgende:
Na GIMP, Vdub, OpenOffice etc gebruikt te hebben, heb ik voor de nieuwsgierigheid gekeken naar Ubuntu (met LiveCD). Maar het was te moeilijk voor mij. Ik wist niet eens hoe je een MP3 moest afspelen of VLC runnen/installeren.
Heb wel respect voor Ubuntu[ afbeelding ]
Door windows ben je gewend geraakt om moeilijk te denkenquote:Op maandag 4 januari 2010 23:14 schreef SonyTRV420E het volgende:
Na GIMP, Vdub, OpenOffice etc gebruikt te hebben, heb ik voor de nieuwsgierigheid gekeken naar Ubuntu (met LiveCD). Maar het was te moeilijk voor mij. Ik wist niet eens hoe je een MP3 moest afspelen of VLC runnen/installeren.
Heb wel respect voor Ubuntu[ afbeelding ]
Het werkte niet helemaal maar heb iets gevonden om fasta files te splitsen:quote:Op maandag 4 januari 2010 23:12 schreef geelkuikentje het volgende:
Ga beide opties zo even proberen, iig bedankt![]()
Voor noobs? Tis gewoon een desktop variant van FreeBSD voor zover ik begrepen heb.quote:Op woensdag 6 januari 2010 21:07 schreef Stoomboot het volgende:
TS, http://www.pcbsd.org/
PC-BSD: FreeBSD voor nubs
tijd om de rollen om te draaienquote:Op donderdag 7 januari 2010 10:21 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
Door windows ben je gewend geraakt om moeilijk te denken![]()
Heb je niet een oude pc staan? Installeer daarop ubuntu om wat mee om te knoeien. Heb ik ook, alleen nu gebruik ik die pc vaker dan mijn gewone
quote:Op maandag 4 januari 2010 23:14 schreef SonyTRV420E het volgende:
Na GIMP, Vdub, OpenOffice etc gebruikt te hebben, heb ik voor de nieuwsgierigheid gekeken naar Ubuntu (met LiveCD). Maar het was te moeilijk voor mij. Ik wist niet eens hoe je een MP3 moest afspelen of VLC runnen/installeren.
Heb wel respect voor Ubuntu[ afbeelding ]
en ik speel graag Call of Duty 4, 5 of 6(MW2). CoD 4 heb ik draaiende in wine, maar dat draait ronduit kut. Daarom blijft XP toch voorlopig op mijn "snellere" desktop pc.quote:Op donderdag 7 januari 2010 17:14 schreef slacker_nl het volgende:
Windows op een oude PC is echt onbruikbaar, tenzij je win3.11 gebruikt
Dualboot FTWquote:Op donderdag 7 januari 2010 20:03 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
en ik speel graag Call of Duty 4, 5 of 6(MW2). CoD 4 heb ik draaiende in wine, maar dat draait ronduit kut. Daarom blijft XP toch voorlopig op mijn "snellere" desktop pc.
Om je maar vast even uit de droom te helpen, op een (hele) oude computer werkt Linux tegenwoordig ook niet meer. Een kleine harde schijf van 80 of 40 gig is nog wel genoeg, maar de processor moet toch wel 1 GHz zijn.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 15:26 schreef SonyTRV420E het volgende:
Dat verklaart een hoop, ik zal verder kijken naar Ubuntu. Bedankt voor de reacties.
Maar een switch naar Linux zal niet gebeuren...misschien op een oude PC.
Heb ik al, maar ik kan dan net zo goed mijn ubuntu pc opstarten... (KVM switch FTW!)quote:
ik bedoel met mijn oude pc:quote:Op vrijdag 8 januari 2010 19:49 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
Om je maar vast even uit de droom te helpen, op een (hele) oude computer werkt Linux tegenwoordig ook niet meer. Een kleine harde schijf van 80 of 40 gig is nog wel genoeg, maar de processor moet toch wel 1 GHz zijn.
Oh? X-windows DSL op een Pentium 250mhz met 64mb ram is goed mee te werken.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 19:49 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
Om je maar vast even uit de droom te helpen, op een (hele) oude computer werkt Linux tegenwoordig ook niet meer. Een kleine harde schijf van 80 of 40 gig is nog wel genoeg, maar de processor moet toch wel 1 GHz zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.heitieh
quote:Op zondag 10 januari 2010 17:14 schreef Joooo-pi het volgende:
[ afbeelding ]5G HDD is inderdaad wat weinigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zondag 10 januari 2010 17:14 schreef Joooo-pi het volgende:
[ afbeelding ]Jammer van die spoiler. Op mijn nieuwe computer ga ik ook LL installeren, maar eerst moet ik nog een nieuwe kast maken waar ik de nieuwe computer in kan zetten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jezus redt
[-== Arch Linux ==-]
Ik wou gewoon eerst ff kijken of er al iets anders was...quote:Op zondag 10 januari 2010 20:30 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
Jammer van die spoiler. Op mijn nieuwe computer ga ik ook LL installeren, maar eerst moet ik nog een nieuwe kast maken waar ik de nieuwe computer in kan zetten.
volgens mij niks, behalve de kernel en gnome versie, zie screenshotquote:Op zondag 10 januari 2010 20:47 schreef Klonk het volgende:
en ?
De volgende release is altijd direct beschikbaar na de officiële vorige, als testversiequote:Op zondag 10 januari 2010 20:37 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
Ik wou gewoon eerst ff kijken of er al iets anders was...
weet ik, maar ik begin graag wat eerder. Ik ben bij karmic ook bij alfa 2 ofzo ingestapt...quote:Op zondag 10 januari 2010 20:49 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
De volgende release is altijd direct beschikbaar na de officiële vorige, als testversie
29 april komt versie 10.4 definitief uit.
Wanneer ga je nu over? Heb je al meer screenshots?quote:Op zondag 10 januari 2010 20:58 schreef Joooo-pi het volgende:
[..]
weet ik, maar ik begin graag wat eerder. Ik ben bij karmic ook bij alfa 2 ofzo ingestapt...
ik kan wel meer screenshots maken in de virtualbox, wat wil je zien?quote:Op zondag 10 januari 2010 21:08 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
Wanneer ga je nu over? Heb je al meer screenshots?
Linux werkt wel hoor. Puppy Linux, DSL, etc. Ubuntu/Fedora etc mogen er niet perfect opdraaien, maar met een lichte DE/WM kan je nog best wat bereiken op oude machines. Er zijn zat Linux distro's die specifiek voor dit soort machines ontwikkeld zijn.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 19:49 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
Om je maar vast even uit de droom te helpen, op een (hele) oude computer werkt Linux tegenwoordig ook niet meer. Een kleine harde schijf van 80 of 40 gig is nog wel genoeg, maar de processor moet toch wel 1 GHz zijn.
Dit is de x64 versie. Draait in Virtualbox met host Ubuntu Karmic x64quote:Op woensdag 13 januari 2010 11:30 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Linux werkt wel hoor. Puppy Linux, DSL, etc. Ubuntu/Fedora etc mogen er niet perfect opdraaien, maar met een lichte DE/WM kan je nog best wat bereiken op oude machines. Er zijn zat Linux distro's die specifiek voor dit soort machines ontwikkeld zijn.
Ik zie trouwens een Lucid screenshot, bij mij werkt Lucid voor geen meter, boot niet eens
Niemand?quote:Op dinsdag 12 januari 2010 22:13 schreef geelkuikentje het volgende:
Na installatie van Griffith (da's een film DVD database) succesvol geïnstalleerd te hebben probeer ik verscheidene films te importeren (heb er zo'n 300 te gaan) maar bij het ophalen van de filminformatie van film 4 (88 Minutes) van IMDB blijft die gewoon hangen/zoeken naar info. De eerste 3 films staan prima met IMDB info in m'n database. Heeft dit te maken met Griffith of eerder met de servers van IMDB? Of is dit niet te zeggen.
Je geeft tamelijk weinig informatie.quote:
Hier kom ik later nog op terug.quote:Op woensdag 13 januari 2010 22:48 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Je geeft tamelijk weinig informatie.
Misschien moet je eens uitzoeken welke request je DVD database doet naar IMDB, en deze in een terminal nabootsen? Zo zie je misschien een error?
Zelfde probleem weer gehad. Na blank maken met Brasero of nautilus ziet ubuntu mijn hele DVD-RW niet meer. Wat kan er mis zijn?quote:Op woensdag 13 januari 2010 19:35 schreef Joooo-pi het volgende:
Ik heb de dvd bestanden met Nero in XP gebrand en nu ziet ubuntu wel een video dvd.
Iemand enig idee wat er mis is gegaan? Kan ik nu de volgende keer leegmaken met Brasero?
(met ls -1 krijg je 1 ding per regel terugquote:Op zondag 17 januari 2010 20:08 schreef wdn het volgende:
Ik kom alleen problemen met errors tijdens een shutdown tegen
Niet een shutdown ivm op overgaan op de batterij
Indien het hibernate of suspend is... heb je dat nodig? Want er is een script voor elk van de 2. Uitschakelen is een optie.
acpi:
:/etc/acpi$ ls
asus-brn-down.sh lockbtn.sh sleepbtn.sh
asus-brn-up.sh mailbtn.sh sleep.sh
asus-touchpad.sh mediabtn.sh start.d
asus-wireless-2.sh mutebtn.sh stopbtn.sh
asus-wireless.sh nextbtn.sh thinkpad-stretchortouchpad.sh
batterybtn.sh playbtn.sh tosh-wireless.sh
ejectbtn.sh powerbtn.sh videobtn.sh
events power.sh voldownbtn.sh
hibernate.sh prevbtn.sh volupbtn.sh
ibm-wireless.sh rotatescreen.sh webbtn.sh
lid.sh screenblank.sh
Media > Open Filequote:Op maandag 4 januari 2010 23:14 schreef SonyTRV420E het volgende:
Na GIMP, Vdub, OpenOffice etc gebruikt te hebben, heb ik voor de nieuwsgierigheid gekeken naar Ubuntu (met LiveCD). Maar het was te moeilijk voor mij. Ik wist niet eens hoe je een MP3 moest afspelen of VLC runnen/installeren.
Heb wel respect voor Ubuntu[ afbeelding ]
Dat weet ikquote:Op zondag 17 januari 2010 21:07 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
(met ls -1 krijg je 1 ding per regel terug)
In het menu zelf was het.. mijn dank is groot..quote:Op zondag 17 januari 2010 14:44 schreef wdn het volgende:
In het panel? Rechstklikken en dan remove from panel.
In het menu zelf? system->preferences->main menu
1 |
Ik heb Ubuntu uninstalled en wil proberen een normale dual boot installatie te doen. Alleen na verwijderen van Ubuntu onder Windows XP (wubi) blijft de bootmanager Ubuntu aangeven terwijl die helemaal niet meer aanwezig is. Dacht altijd dat Wubi zo handig was met uninstall en alles is weg. Helaas niet dusquote:Op zondag 17 januari 2010 20:08 schreef wdn het volgende:
Ik kom alleen problemen met errors tijdens een shutdown tegen
Niet een shutdown ivm op overgaan op de batterij
Indien het hibernate of suspend is... heb je dat nodig? Want er is een script voor elk van de 2. Uitschakelen is een optie.
acpi:
:/etc/acpi$ ls
asus-brn-down.sh lockbtn.sh sleepbtn.sh
asus-brn-up.sh mailbtn.sh sleep.sh
asus-touchpad.sh mediabtn.sh start.d
asus-wireless-2.sh mutebtn.sh stopbtn.sh
asus-wireless.sh nextbtn.sh thinkpad-stretchortouchpad.sh
batterybtn.sh playbtn.sh tosh-wireless.sh
ejectbtn.sh powerbtn.sh videobtn.sh
events power.sh voldownbtn.sh
hibernate.sh prevbtn.sh volupbtn.sh
ibm-wireless.sh rotatescreen.sh webbtn.sh
lid.sh screenblank.sh
Hij laat grub staan, omdat je anders helemaal niet meer kunt opstarten.quote:Op maandag 18 januari 2010 18:37 schreef geelkuikentje het volgende:
[..]
Ik heb Ubuntu uninstalled en wil proberen een normale dual boot installatie te doen. Alleen na verwijderen van Ubuntu onder Windows XP (wubi) blijft de bootmanager Ubuntu aangeven terwijl die helemaal niet meer aanwezig is. Dacht altijd dat Wubi zo handig was met uninstall en alles is weg. Helaas niet dus. Iemand een tip om die wubi bootmanager weg te krijgen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |