Staat inderdaad niet op de site, had het via m'n mail gekregen. Kan ik de link hier gewoon plaatsen of moet dat via PM?quote:Op dinsdag 24 november 2009 21:19 schreef Sprouts het volgende:
Die kreeg ik vanmiddag ook ja. Maar ik kan nog steeds de presale info niet vinden waar Ron.Burgundy het over had. Ben ik nu zo blind?
Dat is nog het allermooiste, mensen die ze wel kennen, kennen ze vaak door en door en de rest reageert vaak met iets als 'Muse, heb ik wel eens vaag van gehoord'. Ik las ergens een artikel waarin ze de 'meest onbekende bekende band' werden genoemd. Is ook wel wat van waar denk ik.quote:Op dinsdag 24 november 2009 22:56 schreef bloodymary het volgende:
maar vergis je niet, zo populair is Muse niet.
Je houdt van Muse of je vindt het vreselijk. Het is niet een band waar je zo inrolt, waardoor ze of niets kennen of allesquote:Op dinsdag 24 november 2009 23:05 schreef Sprouts het volgende:
[..]
Dat is nog het allermooiste, mensen die ze wel kennen, kennen ze vaak door en door en de rest reageert vaak met iets als 'Muse, heb ik wel eens vaag van gehoord'. Ik las ergens een artikel waarin ze de 'meest onbekende bekende band' werden genoemd. Is ook wel wat van waar denk ik.
Das niet waar, naar mij persoonlijk gekeken, vond ik de eerste cd's een ramp om naar te luisteren maar ik denk dat mijn muziekbrein zich is gaan ontwikkelen want nu vind ik bijna alles super!quote:Op dinsdag 24 november 2009 23:17 schreef Sautor het volgende:
[..]
Je houdt van Muse of je vindt het vreselijk. Het is niet een band waar je zo inrolt, waardoor ze of niets kennen of alles
Ik kan me hier wel in vinden. Mijn eerste kennismaking was dacht ik New Born of Plug In Baby en vond het helemaal super! Mijn vriendin zou eigenlijk mee zijn gegaan naar Keulen, maar ze wilde wel even een cd horen. The Resistance opgezet en ze smeekte me bijna om iemand anders mee te nemen. Terwijl ikzelf bijna iedere noot van de gitaren en drums kan "meespelen".quote:Op dinsdag 24 november 2009 23:17 schreef Sautor het volgende:
[..]
Je houdt van Muse of je vindt het vreselijk. Het is niet een band waar je zo inrolt, waardoor ze of niets kennen of alles
Hier nog éénquote:Op woensdag 25 november 2009 13:18 schreef Leonos het volgende:
Ik heb geen pre-sale mailtje van Frankrijk gehad
Iemand die hem over heeft voor mij?
Ik heb in 2001 Showbiz en Origin een keer gekopieerd van een klasgenoot, maar nooooit naar geluisterd. In 2003 vond ik Time Is Running Out erg gaaf, maar ook niet verder geluisterd. Tot 2 jaar geleden ofzo Knights of Cydonia in Guitar Hero 3 zat, die we op kantoor altijd in de pauze speeldenquote:Op dinsdag 24 november 2009 23:24 schreef Sprouts het volgende:
Ik ben er eigenlijk wel wat 'ingerold'. Als lief tienertje werd ik betoverd als ik Bliss voorbij hoorde komen, maar verder kwam het in die tijd niet. Het was pas in het stadium tussen Absolution en BH&R dat ik echt geïnteresseerd ging luisteren, aangemoedigd door mijn 'alternatieve' vrienden uit die tijd.
quote:Op woensdag 25 november 2009 18:45 schreef CherryLips het volgende:
Ik wil naar Wembley, maar dan moet ik alleen. Nog meer eenzame kneusjes hier?
Anders wil ik wel meequote:Op woensdag 25 november 2009 18:45 schreef CherryLips het volgende:
Ik wil naar Wembley, maar dan moet ik alleen. Nog meer eenzame kneusjes hier?
Ik zag een keer Unintended 's avonds laat op MTV, cd gekocht enquote:Op woensdag 25 november 2009 19:12 schreef PimD het volgende:
[..]
Ik heb in 2001 Showbiz en Origin een keer gekopieerd van een klasgenoot, maar nooooit naar geluisterd. In 2003 vond ik Time Is Running Out erg gaaf, maar ook niet verder geluisterd. Tot 2 jaar geleden ofzo Knights of Cydonia in Guitar Hero 3 zat, die we op kantoor altijd in de pauze speelden
quote:Op woensdag 25 november 2009 20:40 schreef supkaa het volgende:
Ik kan nog voor een persoon een kaartje meebestellen voor in het Goffertpark, iemand interesse?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |