6000!!! pfff...wat voor werk doe je dan? piloot??quote:Op donderdag 19 november 2009 00:16 schreef Pas259 het volgende:
Begin het redelijk zat te worden omdat:
6000 kilometer per maand.
Zo heb ik het nog niet bekeken...je hebt eigenlijk wel een punt.quote:Op woensdag 18 november 2009 20:12 schreef sanger het volgende:
Zeer herkenbaar.
Ik heb eigenlijk wel mijn voordeel er mee gedaan. Door alle problemen op te pakken en uit te zoeken heb ik een hoop geleerd en een opgewaardeerde functie gekregen. Allemaal dingen die ik meeneem naar een toekomstige andere baan
Vertegenwoordigers werk.quote:Op donderdag 19 november 2009 00:16 schreef Pas259 het volgende:
Begin het redelijk zat te worden omdat:
6000 kilometer per maand.
Super, jij doet er tenminste wat aan i.p.v. te blijven klagenquote:Op zondag 22 november 2009 20:17 schreef Spiegelei het volgende:
Ik ben dan ook minder gaan werken en begonnen met een studie in een heule andere richting. Werk daarin heb ik helaas helaas nog niet kunnen vinden, ben wel op zoek, want de combi zo is gewoon niet ideaal. Als ik het geld kon missen was ik al met m'n werk gestopt, maar ja dat gaat dus even niet.
Dank je, het heeft wel even geduurd hoor. Ik heb toch wel een jaartje in de klaagmodus gezeten ("het ligt aan iedereen behalve mezelf") tot dat ik erachter kwam dat je daar ook niet echt verder meekomt.quote:Op zondag 22 november 2009 20:31 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Super, jij doet er tenminste wat aan i.p.v. te blijven klagen
Sta op en doe er wat aan. Vertel mensen dat ze slachtoffers zijn (beide kanten)quote:Op woensdag 18 november 2009 20:03 schreef engerling het volgende:
Ik ben he-le-maal zat van mijn werk......het is een leuke baan en verdient best goed ,maar die collega's!!!!
Ze hebben geen greintje verantwoordelijkheidsgevoel als het om hun taken gaat...ze doen het gewoon niet!
ze schuiven alles af en o wee als je ze een vraag stelt, dan ben je gelijk de eigenaar van het probleem...
wat ze moeten doen, doen ze niet maar verder hebben ze overal een mening over.....
pfff....echt wat je noemt een onwerkbare situatie...alles wat ze zouden moeten doen maar niet doen word gedaan door anderen....en die pikken dat ook nog......
Wie heeft dit ook wel eens? of wat maakt dat jij je werk zat bent?
Met je eigen toko zal je harder moeten werken. Dus ook in de avond en in het weekend. Tenzij je het echt voor de lol doet en niks wilt verdienenquote:Op maandag 23 november 2009 10:09 schreef ducati_st2 het volgende:
M'n manager komt zelf uit de techniek, sociaal incompetent, blaft je gewoon af in emails die het hele bedrijf rond gaan. Als je ziek bent belt ie je uiteindelijk en vraagt wanneer je er weer bent want klant X zit te wachten. Als je wat van rottige mails van zijn kant zegt en hij kan niet anders biedt hij z'n excuses aan, maar.. paar dagen later vervalt hij weer in z'n oude gewoontes. Hij heeft nog nooit interesse in me getoond wat m'n hobbies zijn/ hoe het met me gaat (gezondheid, of ik het naar m'n zin heb, e.d) of welke kant ik op wil qua carriere.
M'n collega's zijn top, op 1 uitzondering, deze wil niet dat je aan z'n code komt, dan wordt er gescholden en hij heeft al een keer eerder een collega geslagen. M'n manager is het meestal met hem eens dat iemand anders altijd fout is. Hij durft er niet tegenin te gaan. Dan krijg je te horen, aah, pas jij het even aan, anders wordt het weer ruzie met X.
M'n manager werkt zelf ook in het weekend (hij heeft toch geen sociaal leven), dat wordt van iedereen op de afdeling verwacht. Het is heel normaal volgens hem dat als je 's avonds gebeld wordt op je bedrijfsmobiel dat je nog even klaarstaat. Dat je zelf een prive leven hebt en dus niet altijd het ding bij je hebt naar verjaardagen e.d. krijg je te horen op je beoordelingsgesprek als een punt waar hij zich vreselijk aan ergert.
De directeur is een vriend van m'n manager, laatst een gesprek met hem gehad over het functioneren van m'n manager (ik was het zat). Krijg ik te horen dat een aantal dingen idd aan m'n manager ligt maar dat hij nou eenmaal zo is. Verder lag alles bij mij, ik ben niet makkelijk in de omgang. Sure.. daarom klaagt de hele afdeling ook over de manager.
Ja en dat klagen dat moest maar eens over zijn, er wordt veel te veel geroddeld op de afdeling. Als iemand z'n manager keihard uitscheld op de gang, als een dolle te keer gaat en de manager iedereen in het bedrijf uitkaffert per email als iets niet naar z'n zin gaat, raar dan dat er gepraat wordt.
Ben hier nu met m'n 4de jaar bezig, hopelijk kan ik snel voor mezelf wat opbouwen en daarmee verder gaan, dit is een drama. Ben dagje minder gaan werken voor de baas om meters te kunnen maken voor m'n eigen toko en hoop dit te kunnen uitbouwen. Dit hou ik niet vol zo, elke dag met tegenzin naar je werk rijden is niet mijn idee van hoe je met je baan bezig moet zijn. Beetje frustratie is aanwezig, ik weet het
Dom? Tja weet je als je het niet trekt is het ook dom hoor. Maar kun jij het risico lopen om eventueel niet meteen een parttimebaan te hebben (qua vaste lasten e.d.)?quote:Op zondag 22 november 2009 20:36 schreef nelisb het volgende:
Hier hetzelfde verhaal. Geen toekomstperspectief, geen loon ontwikkelingen, 2 collega's en meer niet. Werkzaamheden voor 50% leuk en andere 50% niet leuk.
Oplosssing. Opgezegd per 1 januari. Werkloos vanaf dan. Nu druk bezig om een webwinkel op te zetten en een parttime baan te zoeken voorlopig. Misschien dom, onverstandig, maar als je iets echt niet meer trekt is het voor mijn gevoel de juiste keuze!
Liever hard werken, ook in de weekenden en je eigen geld verdienen dan bij zo'n lullig 'manager' figuur. Als je een eigen zaak hebt is dat meestal omdat je iets interessant vind en je daarvoor wilt werken. Op de langere termijn zul je dan net zo veel of meer verdienen (als je het goed doet) dan in loondienst.quote:Op maandag 23 november 2009 10:30 schreef draaijer het volgende:
[..]
Met je eigen toko zal je harder moeten werken. Dus ook in de avond en in het weekend. Tenzij je het echt voor de lol doet en niks wilt verdienen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |