Ik heb er nooit bij stilgestaan dat er verschillende manieren zouden kunnen zijn! Het is gewoon op z'n Nederlands Ie-van met de klemtoon op de eerste lettergreep.quote:Op dinsdag 17 november 2009 07:45 schreef Automatic_Rock het volgende:
Goede morgen Claudia, Ivan en de rest
Hoe spreek ik Ivan eigenlijk uit? Gewoon op z'n Nederlands Ie-van, of op z'n Russisch Ie-wan of op z'n Engels Ai-ven? Of is er ook nog een Amsterdamse manier?
Jááá! We hebben het er zelfs tijdens de bevalling nog over gehad! 'Was het nou sigme of Erik?'quote:Op dinsdag 17 november 2009 08:14 schreef Tha_Erik het volgende:
Is het een raadspelletje en moeten we zeggen wie wie is? En heb je in de gaten dat ik de winnaar ben van de prono
?
Zijn zij al klaar?quote:Op dinsdag 17 november 2009 00:34 schreef W.v.t.t.k. het volgende:
Twee huisgenotes maken een half uur geleden brownies, doen het in de oven, het is klaar, gaan ze batsen. Moet ik de brownies nou opeten of niet?
Zijn oom kan heel aardig fotograferen!quote:
Is dat niet gewoon Yvon op z'n Limburgs uitgesproken?quote:Op dinsdag 17 november 2009 08:15 schreef Claudia_x het volgende:
I-ván vind ik trouwens ook mooi, maar dan voor een vrouw. Een van de zwangeren op mijn zwangerschapscursus heette zo.
Dat doe ik al bijna drie jaar hoor. Zal het ooit ophouden?quote:Op dinsdag 17 november 2009 09:36 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ach ja, die wonderbaarlijke eerste levensfase, waarbij alles geoorloofd is en elke scheet wordt bejubeld...
Dat is nou een mooie tekst voor op een geboortekaartje.quote:Op maandag 16 november 2009 23:16 schreef beeer het volgende:
Ik zie een groot voorvechter van de vrijheid.
Dit kan je eventueel wel weglaten.quote:En ik zie vluchtende Japanners
Het wordt een echte rockstarquote:Op dinsdag 17 november 2009 08:47 schreef Claudia_x het volgende:
Had ik al gezegd dat 'ie bakkenbaarden heeft?
[ afbeelding ]
Maak je geen zorgen, Bowie zal uitgebreid aan bod komen in zijn opvoeding.quote:Op dinsdag 17 november 2009 11:59 schreef Automatic_Rock het volgende:
Het wordt een echte rockstar
Staat Bowie al aan naast de wieg?
quote:Op dinsdag 17 november 2009 12:10 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:
[..]
Maak je geen zorgen, Bowie zal uitgebreid aan bod komen in zijn opvoeding.
Now the dress is hung, the ticket pawned
The Factor Max that proved the fact
Is melted down
And woven on the edging of my pillow
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |