Nope, om het vermogen. Vaak uitgedrukt in amperes.quote:Op donderdag 12 november 2009 10:52 schreef Boormachines het volgende:
Bedankt voor de snelle reactie!
Hmm, dat is dan erg jammer. Een sterkere adapter zal dan zeker ook niet werken?
Ik heb er ook nog een van 24V en 18V liggen, maar het gaat zeker niet alleen om het aantal volt?
mvg
Ja dat heb ik wel, maar schroeven draaien met zo'n lomp ding is niet echt fijn.quote:Op donderdag 12 november 2009 13:57 schreef JettAr het volgende:
Als ik jou was zou ik gewoon een compleet nieuwe boor met snoer kopen.. Accu's zuigen!
Het gaat me ook niet om het geld. Zoals je zegt hebben die accu's een behoorlijk nadeel. Vandaar dat het me juist handig leek om een schroefmachine met snoer te hebben. Volgens mij worden die niet verkocht, dus als ik er een van m'n oude accumachine kan maken.....quote:Op donderdag 12 november 2009 14:07 schreef JettAr het volgende:
ja oke daar zit wat in.... Zet deze op MP, zo'n nieuwe kost ook geen drol toch?
Bedankt voor het mee denken, maar als ik er een koop koop ik een echte goede!quote:Op donderdag 12 november 2009 15:18 schreef KeRsTmAnNeKe het volgende:
Nieuwe accuboor kopen die zelfde type accu's gebruikt?
Heb je mooi een reserve of kan je evt met 2 machines tegelijk werken, bv 1 boren, 1 schroeven.
Bedankt!quote:Op donderdag 12 november 2009 15:32 schreef schaapie2000 het volgende:
Je zou adapter op kunnen aansluiten.
De accu was volgens jou 12V.
Dan moet je dus op zoek naar 12 V lader die ongeveer 8 A nominaal aan stroom kan leveren. En geen problemen heeft met aanloop stromen van 20A. Je conrad adapter van 1,2 A (1200mA) is dus veels te klein. Reken op kost prijs tussen de 50 en 100,- euro.
Zit nu te denken waar je die misschien uit zou kunnen slopen. Heb je oude versterker daar zitten soms nog wel mooie ring kern trafo's in die flink wat vermogen aan kunnen en daar zijn spanningen weer niet correct van.
Tuurlijk...quote:Op zaterdag 28 november 2009 17:39 schreef accu het volgende:
Ik moest er wel veel tegelijk kopen ..... dus verkoop ik deze maar weer!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |