quote:Op vrijdag 6 november 2009 10:39 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
En die radio reclame van Chocomel (geloof ik) is helemaal vervelend.
Dan hoor je opeens een of ander vals gezongen kinderliedje met iets van: "De paden op, de lanen in, vooruit met flinke stap/pas" ofzo
En die reclame met die houtbewerking apparaten, met die meneer Wijdbeens rip-off is al helemaal slecht!
quote:Op vrijdag 6 november 2009 11:10 schreef DJ_Scuff het volgende:
Het absolute volume gaat niet omhoog, dat lijkt alleen maar zo omdat in sommige reclames totaal geen dynamiek meer zit zodat ze harder klinken en dus meer opvallen.
klopt...maar het blijft binnen de normen. De programma's zijn dynamisch opgenomen..Dus daar kan het volume schommelen (denk aan een actiescene). Bij reclame staat die vast tot aan het roodquote:Op vrijdag 6 november 2009 11:20 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Ik heb het opgemeten met een decibel meter, en er zit wel degelijk verschil in hoor!
Er is geloof ik maar 1 merkartikel waar ik perse het merkartikel wil hebben, en dat is Heinz Ketchup, de rest is me volkomen egaalquote:Op vrijdag 6 november 2009 11:15 schreef SadKingBilly het volgende:
Je tv of radio gaat niet harder tijdens de reclame, het geluid wordt gedempt bij alles behálve reclame. Daarom zet je het volume hoger (om een film fatsoenlijk te kunnen volgen bijvoorbeeld). Dit alles vanuit de overtuiging "als je het maar vaak genoeg schreeuwt gaan mensen het vanzelf geloven".
Overigens koop ik al jaren geen enkel product meer waar ik op tv reclame van onder ogen heb gehad
Dat dus.quote:Op vrijdag 6 november 2009 11:10 schreef DJ_Scuff het volgende:
Het absolute volume gaat niet omhoog, dat lijkt alleen maar zo omdat in sommige reclames totaal geen dynamiek meer zit zodat ze harder klinken en dus meer opvallen.
Wat de godmiljaar is fuck?quote:
een 0900 koopnummer waar je hogescholen mee kan bestelenquote:
quote:Op vrijdag 6 november 2009 11:55 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
een 0900 koopnummer waar je hogescholen mee kan bestelen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |