FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Haagse wethouder aangevallen tijdens wijkbezoek
Sjaakzzondag 1 november 2009 @ 21:18
quote:
Haagse wethouder aangevallen tijdens wijkbezoek
ANP Gepubliceerd op 01 november 2009 16:51, bijgewerkt op 16:56

DEN HAAG - De Haagse PvdA-wethouder Marnix Norder is zaterdagmiddag tijdens een bezoek aan de wijk Wateringseveld belaagd door buurtbewoners. De wethouder werd uitgescholden en mishandeld door een bewoner, meldde de politie zondag. Norder bleef ongedeerd. Een 31-jarige man werd aangehouden.
De bewoners waren het volgens de politie niet eens met zijn komst naar de wijk. De politie kon direct ingrijpen. De man zit nog vast.

Norder deed aangifte van mishandeling en belediging. De politie onderzoekt of nog andere buurtbewoners zich schuldig hebben gemaakt aan strafbare feiten.
Begeef je je als Haagse PvdA-wethouder eens gewoon onder het volk - zoals het hoort -... Krijg je dit
Lord_Vetinarizondag 1 november 2009 @ 21:25
Haagse wethouder belaagd
Telecasterzondag 1 november 2009 @ 21:27
quote:
Op zondag 1 november 2009 21:18 schreef Sjaakz het volgende:

[..]
Begeef je je als Haagse PvdA-wethouder eens gewoon onder het volk - zoals het hoort -... Krijg je dit
Net of de PvdA ook nog maar enig benul heeft van wat er leeft onder het volk...

Affijn. Geweld is nooit goed te keuren natuurlijk.
#ANONIEMzondag 1 november 2009 @ 21:28
dubbel