Als ik zin heb loop ik wel even naar beneden, die pomp is ingebouwd geloof ik.quote:
Ik mis een foto van die pompquote:Op zondag 1 november 2009 14:14 schreef MeraViglioSa het volgende:
Start Studio Vlemmix TV uitgesteld
Eindhoven, zaterdag 31 oktober 2009
De lancering van de 24-uurs live stream vanuit Paleis Soestdijk 2, die gepland staat voor zondag 1 november, is helaas tot nader bericht uitgesteld. Gisteren bleek dat er een leiding in de kelder, waar onder andere deel 2 van de real-life soap The Bunker opgenomen gaat worden, was gesprongen en de hele ruimte blank was komen te staan.
Zo net twee dagen voor de geplande lancering kwam deze pech bepaald niet gelegen. De situatie sloeg in als een bom. "We hebben wekenlang keihard gewerkt om alles op de rit te krijgen voor de geplande datum. We hebben studio's gebouwd, we hebben programma's geschreven, en dan het technische gedeelte nog! De streams, de camera's, de regie, alles is gebruiksklaar. In principe konden we met één druk op de knop online", vertelt Johan Vlemmix, eigenaar en bedenker van Studio Vlemmix. "Maar dan krijg je dit. De gevolgen zijn echt erg. Het metselwerk daar beneden heeft door de wet van communicerende vaten veel water opgezogen. Dat houdt de watervaste bewerking echt niet tegen. Dit alles was zeer schadelijk voor de elektriciteitleidingen, waardoor er aardlekschakelaars kapot gingen en alle stroom uitviel."
Vlemmix is nog steeds ontdaan. "Het gaat nu langzaamaan weer de goede kant op, maar ik schoot echt even in de stress. In paniek zijn we direct gaan pompen en hebben we de hele boel leeggehaald. Nu is het merendeel van het water weg, maar de elektriciteit moet voor een groot deel vervangen of in elk geval opnieuw aangelegd worden. Dat is een heleboel extra werk waar we echt niet op zaten te wachten."
Naar aanleiding van uitspraken van een op dat moment hevig geëmotioneerde Vlemmix, is op internet veel gespeculeerd over de situatie. Mede door het tijdstip en het gebrek aan goede foto's werd het hele verhaal afgedaan als een hoax, een smoes om de lancering uit te stellen. Vlemmix: "Ik snap dat achteraf wel, want in alle paniek heb ik me nogal heftig uitgelaten. Maar ik ga toch ook niet voor de gein die hele Bunker overhoop halen? Het kost me al genoeg, en we kunnen onze tijd een stuk beter besteden dan een ruimte opknappen die gewoon kant en klaar was.
Het hele gebeuren heeft vergaande gevolgen voor de planning. "Wat we hadden gedacht neer te kunnen zetten, moeten we helaas uitstellen. De regieruimte heeft door de beschadigingen op het moment geen stroomvoorziening. Maar gelukkig is er een groep bespaard gebleven, dus zonder tegenslagen kunnen we vanaf 1 november in principe, met één centrale camera, live laten zien wat er hier allemaal gebeurt. Totdat we alles beneden gerepareerd hebben, zullen we het daar helaas mee moeten doen… Maar op deze manier proberen we de kijkers nog tegemoet te komen," aldus een teleurgestelde Vlemmix. "Via de website gaan we iedereen op de hoogte houden van de vorderingen, en we gaan er hard aan trekken om alles zo snel mogelijk alsnog online te krijgen."
afbeelding ]
De restjes water worden naar de pomp getrokken.
Hoe komt het dat het druppelsgewijs over de meubels stroomt? Het lijkt mij erop dat er een glas water overheen is gemikt.quote:[ afbeelding ]
De zeiknatte meubelen, die op een verhoging stonden, worden naar buiten gedragen.
quote:[ afbeelding ]
De kapotte aardlekschakelaars worden vervangen.
Het natte gedeelte is de onderkant van 1 van de kasten. Waar zie jij een tafelpootquote:Op zondag 1 november 2009 14:23 schreef beequeen het volgende:
[ afbeelding ]
De bovenkant is wel nat maar de rest van de tafelpoot niet????
Het hout zuigt het water op, duh, natuurkunde brugklasquote:Op zondag 1 november 2009 14:23 schreef Danny het volgende:
Hoe komt het dat het druppelsgewijs over de meubels stroomt? Het lijkt mij erop dat er een glas water overheen is gemikt.
quote:Op zondag 1 november 2009 14:25 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Het hout zuigt het water op, duh, natuurkunde brugklas
Als dit de onderkant is wat we zien...quote:Op zondag 1 november 2009 14:25 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Het hout zuigt het water op, duh, natuurkunde brugklas
quote:Op zondag 1 november 2009 14:27 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Als dit de onderkant is wat we zien...
En toen liep het water zomaar in straaltjes omhoog?
Ofzo?
Waarom is er alleen een aardlek kapot??? Als de waterschade 1 aardlek zou bereiken dan zou er meer schade moeten zijn... Overigens is die kast ook niet echt lekker bedraad dus het had ook brandschade kunen zijnquote:Op zondag 1 november 2009 14:25 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Het hout zuigt het water op, duh, natuurkunde brugklas
quote:
lijken me andere prioriteiten te liggen dan bier drinkenquote:
Wat ben jij voor nepkerel. Bier is ALTIJD prio #1!quote:Op zondag 1 november 2009 14:41 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
lijken me andere prioriteiten te liggen dan bier drinken
snacken?quote:Op zondag 1 november 2009 14:41 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
lijken me andere prioriteiten te liggen dan bier drinken
Dus datquote:Op zondag 1 november 2009 14:42 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Wat ben jij voor nepkerel. Bier is ALTIJD prio #1!
Sterker nog, ik zie niet eens sporen van opneukers op de bedrading en dat met die softe kabelschoentjes!quote:Op zondag 1 november 2009 14:36 schreef versabommie het volgende:
[..]
Waarom is er alleen een aardlek kapot??? Als de waterschade 1 aardlek zou bereiken dan zou er meer schade moeten zijn... Overigens is die kast ook niet echt lekker bedraad dus het had ook brandschade kunen zijn
En nog steeds niets bekend over de programmering, staat alleen een brakke website met stream online.quote:Op zondag 1 november 2009 16:54 schreef Stefan het volgende:
Nog steeds geen foto's van water tot kniehoogte. Alles is kapot, de hele bunker moet gesloopt worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |