Kloos Vintage
de gekste modemarkt
Datum:za 14 nov '09 tot zo 15 nov '09Locatie:Zuiveringshal West
Op het programma: ‘Daddy Dance’ (Ted Langenbach van Now & Wow), de Dames van Verstel voor wie geen verstelklusjes te veel is, de ‘Vintage meets fashion Award’ voor de beste geklede gast, breilessen van breiclub Idle Hands, de lancering van LoveLuha het asseccoiremerk dat gejutte spullen recycled, een ‘Kijkje in de kast van …?’ en een show van het modemerk Tjikky en nog veel meer. Gastheer: Sander Lantinga
Hapjes & drankjes: biologische smoothies, lekkere koffietjes, diverse ciabatta’s, suikerspinnen voor de kleintjes en borrels voor de groten.
Kleintjes: Geen oppas voor de kleintjes? Geen probleem, ook kinderen zijn welkom op Kloos Vintage, er is genoeg voor ze te doen!
Betalen: Alle kramen accepteren alleen cash geld dus zorg dat je voldoende bij je hebt! Er is geen pinautomaat aanwezig.
Toegangstijden
Zaterdag 14 november 12.00 – 02.00 (kramen tot 00.00)
Zondag 15 november 12.00 – 18.00
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)