http://www.uploadcinema.netquote:Biosavondje voor katten
ROTTERDAM - Huistijgertjes kunnen maandag ook eens een volwassen avond uit meemaken. In de Rotterdamse bioscoop Cinerama aan de Westblaak zijn dan voor één keertje katten en poezen welkom.
Bij Upload Cinema, een nieuwigheidje waarbij in een bioscoopzaal circa anderhalf uur de meest uiteenlopende internetfilmpjes worden vertoond, is deze keer het thema 'Pussy Galore'. Een verzameling scènes vol kattenbeesten dus.
De filmpjes zijn de afgelopen weken door bioscooppubliek getipt via www.uploadcinema.nl. De beelden duren hooguit vijf minuten per fragment. Vanaf 21.30 uur laat Cinerama katten zien die zich vreemd gedragen voor de camera, katten die zèlf een film maken, mensen die katten zijn geworden en natuurlijk Kitlers; leden van het exclusieve clubje van katten die op Hitler lijken.
Initiatiefnemer Barbara de Wijn van Upload Cinema: ,,Hopelijk zijn er ook wat mensen die zich uitdossen als poes..''
Moet wel heel erg zijn dat je op je 11e? dacht dat het iets Hollands was, als het echt zo was geweest had je er misschien eerder van gehoord of had je weinig contact met Hollanders?quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 12:33 schreef Marokkaanse18 het volgende:
Zo triest![]()
Doet me denken aan een vriendin die in groep 8 feestjes voor dr kat gaf..en dan echt mensen uitnodigde( inclusief mij ja !) en dan stonden er cadeautips op de uitnodiging..
Ik ,onwetend dat ik was, dacht dat het iets Hollands wasen wilde niemand beledigen..dus zei er ook niks van.
Kwam er later achter dat dat gewoon ZIEK is
12e volgens mij?quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 12:35 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Moet wel heel erg zijn dat je op je 11e? dacht dat het iets Hollands was, als het echt zo was geweest had je er misschien eerder van gehoord of had je weinig contact met Hollanders?
Ziek wijfquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 12:37 schreef Marokkaanse18 het volgende:
[..]
12e volgens mij?
HAHAH nee heb/had bijna alleen maar Hollandse vriendinnen..maar zij leken het ook niet al te raar te vinden.
het was maar één kat. Een lelijke dikke trouwens..quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 12:38 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Ziek wijfze wilde zeker zelf niet te veel uitgeven aan haar katten
Ik las 8 katten i.p.v. groep 8quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 12:40 schreef Marokkaanse18 het volgende:
[..]
het was maar één kat. Een lelijke dikke trouwens..
Oh God..8 kattenquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 12:41 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Ik las 8 katten i.p.v. groep 8![]()
Blijft ziek.
En dan vraag ik me af ook waar ze die beesten willen laten in de bios zelf, gezellig op schoot is vaak niet echt een optie als je een kat daartoe dwingtquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:10 schreef eleusis het volgende:
Ja daar zullen ze wel zin in hebben... Kom jongens ff in het draagmandje, we gaan naar de bios
Laat staan de emmer popcorn die ze voor hun neus krijgenquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:12 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
En dan vraag ik me af ook waar ze die beesten willen laten in de bios zelf, gezellig op schoot is vaak niet echt een optie als je een kat daartoe dwingt
quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:25 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Laat staan de emmer popcorn die ze voor hun neus krijgen
Die van jou zijn trouwens wel ontzettend schattig!quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:32 schreef Frutsel het volgende:
Die zwart witte van mij wil zo snel mogelijk weg... verstoppen... eng...
Mijn rooie wil alles weten, zo nieuwsgierig als wat... vechten als het moet... desnoods vechten met die vijandige popcorn!
7 en 8 alweer... boven hangt een foto op hun kamer met daarin oude foto's... toen waren ze nog piepjong en klein en niet zo dikquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:35 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Die van jou zijn trouwens wel ontzettend schattig!Hoe oud zijn ze?
De mijne is nu ruim 2 maanden oud, maar ze is een beetje onnozelErg leuk maar soms ook erg onhandig
Dan heb je ze ook al lang!quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 13:38 schreef Frutsel het volgende:
[..]
7 en 8 alweer... boven hangt een foto op hun kamer met daarin oude foto's... toen waren ze nog piepjong en klein en niet zo dikNaja, die rooie dan
die van jou is tijgerprint zag ikZo eentje loopt ook in mijn tuin, zit telkens bij mijn achterdeur te wachten tot mijn zwart witte voor het raam gaat zitten
ook een jong katje zo te zien
quote:Op vrijdag 30 oktober 2009 14:24 schreef Frutsel het volgende:
Die rooie kwam uit een asiel in de buurt... toen was hij bijna 1. Die andere uit een nestje.
Die was daar ooit binnengebracht na een aanrijding![]()
Maar niemand had zich gemeld en niemand wilde een kreupele kat (gebroken heup). Via via hoorde ik dat ie d'r zat en ben gaan kijken en door zijn constante gekwebbel was ik direct verkochtHeb 3 maanden een grote hondenbens gehuurd en daar moest hij al die tijd nog hokrust in houden en daarna helemaal hersteld gelukkig
Ik zag het in je FoBo ja, de tuigjesquote:hehehe.. die van mij komen ook niet buiten, althans, niet alleen. Wel aan een tuigje.
Tja, dit tijgerkatje lijkt dat ook wel te willen, spelen! Er loopt ook een gemene witte, die vliegt letterlijk tegen de ruit aan als hij de mijne ziet..![]()
Nou inderdaad!quote:Maar meenemen naar de bios... euh... nee
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |