Hmm, zal morgen eens kijken. Ik heb er al water overheen laten lopen, ingesmeerd met vochtinbrengende creme enzo, maar misschien dat ik zoiets maar eens moet proberenquote:Op zondag 25 oktober 2009 20:07 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
[ afbeelding ]top spul al zeg ik het zelf (zij die vaak met een strijkijzer in aanraking komt)
Want?quote:Op zondag 25 oktober 2009 20:27 schreef Ynske het volgende:
creme smeren op een brandwond is niet al te slim
Omdat de hitte er dan niet uit kan en opgesloten zit.quote:
Right. Weer wat geleerd. Normaal gesproken houdt ik het ook op waterquote:Op zondag 25 oktober 2009 20:43 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Omdat de hitte er dan niet uit kan en opgesloten zit.
Zeker met vochtinbrengende creme.
Een brandwondzalf zal de wond afkoelen waardoor de hitte uit de huid en daar onder kan komen.
Daarom moet een brandwondenzalf altijd in de koelkast bewaard worden.
Centrale dokterspost? geen idee waar ik die moet zoeken. En zo erg is het ook niet. Had pasgeleden per ongeluk een sigaar uitgedrukt op mijn arm, daar zie je al niks meer van.quote:Op zondag 25 oktober 2009 20:47 schreef RonaldV het volgende:
Gewoon koelen met water, mits niet te koud. Kun je niet lang genoeg volhouden. Daarna afdekken met een steriel gaasje, en naar de centrale dokterspost. Die geven je de juiste zalf.
Dat van die brandwondzalf klopt trouwens, hetzelfde spul stoppen ze ook in after-sun (wat je ook kunt gebruiken onderweg naar de huisartsenpost). Alleen dat verhaaltje over de koelkast, daar heb ik nooit een eens-luidend oordeel over gehoord.
Hier zit hij naast de eerste hulp. Scheelt weer lopen als je doorverwezen wordt.quote:Op zondag 25 oktober 2009 20:49 schreef EchnaDarr het volgende:
[..]
Centrale dokterspost? geen idee waar ik die moet zoeken.
Ja, ik verwar de asbak ook wel eens met mijn arm.quote:En zo erg is het ook niet. Had pasgeleden per ongeluk een sigaar uitgedrukt op mijn arm, daar zie je al niks meer van.
Ik zat in de auto, sigaar aangestoken en vervolgens met mijn rechterhand de lucifer uit het raampje van het linkerportier gooien, geen rekening houdende met de sigaar in mijn mond. Die was ineens uit en zat er as op mijn arm. Dus as maar even afgeveegd en sigaar opnieuw aangestoken, daarna wel rekening houdende met de sigaar bij het weggooien van de luciferquote:Op zondag 25 oktober 2009 20:51 schreef RonaldV het volgende:
Ja, ik verwar de asbak ook wel eens met mijn arm.
Okay, dat is ook weer iets om te onthouden en voor de boodschappen van morgen, ketjap. Nu heeft het weinig nut meer inderdaad, tis inmiddels 2 uur geledenquote:Op zondag 25 oktober 2009 20:51 schreef Chanty het volgende:
Ik zweer bij het gebruik van ketjap bij lichte brandwonden. Mijn moeder moest een keer een bakblik van 200 graden zonodig met blote handen aanpakken en in de oven schuivenHeeft de hele avond met ketjap op haar handen gezeten en kon diezelfde avond haar handen weer normaal gebruiken. Geen pijn, geen brandblaren, niks. Zelf ook al verschillende keren ketjap op mijn brandwonden gedaan als ik weer eens aan de hete pan op strijkijzer komt. Als je het direct doet zonder eerst te koelen werkt het echt perfect. Maar daar heb jij nu geloof ik even niks meer aan.
Serieus!? Gadver! Uit mij Albert Heijn vakkenvul-tijd heb ik serieus een trauma opgelopen met dat spul. Een complete tray met 16 flesjes he-le-maal kapot. Wat stonk dat zeg...quote:Op zondag 25 oktober 2009 20:51 schreef Chanty het volgende:
Ik zweer bij het gebruik van ketjap bij lichte brandwonden. Mijn moeder moest een keer een bakblik van 200 graden zonodig met blote handen aanpakken en in de oven schuivenHeeft de hele avond met ketjap op haar handen gezeten en kon diezelfde avond haar handen weer normaal gebruiken. Geen pijn, geen brandblaren, niks. Zelf ook al verschillende keren ketjap op mijn brandwonden gedaan als ik weer eens aan de hete pan op strijkijzer komt. Als je het direct doet zonder eerst te koelen werkt het echt perfect. Maar daar heb jij nu geloof ik even niks meer aan.
Dan ben je ex-collega, al werkte ik op het distributiecentrum. Heb je wel eens een hele pallet van dat spul geroken?quote:Op zondag 25 oktober 2009 20:58 schreef P_B het volgende:
[..]
Serieus!? Gadver! Uit mij Albert Heijn vakkenvul-tijd heb ik serieus een trauma opgelopen met dat spul. Een complete tray met 16 flesjes he-le-maal kapot. Wat stonk dat zeg...
voor de volgende brandwondquote:Op zondag 25 oktober 2009 20:57 schreef EchnaDarr het volgende:
[..]
Okay, dat is ook weer iets om te onthouden en voor de boodschappen van morgen, ketjap. Nu heeft het weinig nut meer inderdaad, tis inmiddels 2 uur geleden
Ik...wil...het...niet...weten...!quote:Op zondag 25 oktober 2009 21:07 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Dan ben je ex-collega, al werkte ik op het distributiecentrum. Heb je wel eens een hele pallet van dat spul geroken?
En ik maar denken dat mijn ex-collega's lomp waren, die frituurden op vrijdagmiddag op het bureau van de baas omdat het buiten regende (en de keuken was echt erg klein).quote:Op zondag 25 oktober 2009 21:17 schreef P_B het volgende:
[..]
Ik...wil...het...niet...weten...!
Het is alweer een dikke 10 jaar geleden dat ik rondhuppelde in zo'n blauw jasje en het koek-pad onveilig maakte maar het "ketjap-incident" ga ik niet meer vergeten. Overigens wel een keer een emballage-pallet omver gekregen maar dat was dan weer niet zo heel heftig: alleen maar plastic flessen...
Hoeveel gig heb je er doorheen gejaagd?quote:Op zondag 25 oktober 2009 21:19 schreef Marc H het volgende:
Ben net terug van Diergaarde Blijdorp. Heb al een nadeel ontdekt van de 7D. Heb grotere/meer geheugenkaartjes nodig.![]()
Daar heb ik ook nog eens (eind jaren '80) gewerkt, afdeling emballage daar. Als je thuiskwam roken de huisgenoten je de hoek omkomen.quote:Op zondag 25 oktober 2009 21:07 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Dan ben je ex-collega, al werkte ik op het distributiecentrum. Heb je wel eens een hele pallet van dat spul geroken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |