Edwinuss | zaterdag 24 oktober 2009 @ 21:47 |
Ik neem de beslissing om te gaan schijten na het eten. Komt nu net die chick met haar vriendinnen binnen, aangezien ik nogal een putlucht creëer hoopte ik dat ze snel door de gang zouden lopen. Maar ze bleven gewoon in de gang een gesprek houden, wat wel een interessant gesprek was.
Dus zonder dat ik het zelf doorhad ben ik aandachtig gaan luisteren naar het gesprek dat ze aan het houden waren, ik was compleet vergeten dat ik nog aan het schijten was en dat mijn lucht inmiddels het hele huis had bevrucht. Maakt die ene chick de opmerking "Is er iemand op de WC of heeft er net iemand gepoept?"
Toen riep ze mijn naam, ik gaf hier antwoord op en toen wist ze genoeg
Klacht :  |
AskMe | zaterdag 24 oktober 2009 @ 21:48 |
haha 
wordt een lange avond |
Banzaiaap | zaterdag 24 oktober 2009 @ 21:49 |
Jongeuhh, verrekte mongol. Is toch gewoon keihard je eigen schuld, jongeu. |
Fha | zaterdag 24 oktober 2009 @ 21:49 |
lol Nou dat word weer een avondje alleen op de bank.. |
Banzaiaap | zaterdag 24 oktober 2009 @ 21:49 |
En dan ga je in plaats van die chick veroveren lekker zitten fok!ken. Goed zo, TS, ik ben trots. |
Fragile. | zaterdag 24 oktober 2009 @ 21:50 |
poeptopic nummer #12321312424255 |
Edwinuss | zaterdag 24 oktober 2009 @ 21:50 |
quote: Op zaterdag 24 oktober 2009 21:49 schreef Banzaiaap het volgende:En dan ga je in plaats van die chick veroveren lekker zitten fok!ken. Goed zo, TS, ik ben trots. Jonge. Dat was vanmiddag. Maar ik had geen zin om het posten. |
Banzaiaap | zaterdag 24 oktober 2009 @ 21:51 |
En en en toen je ging vegen dan? Was het toen al opgedroogd enzo? |
skattebaut | zaterdag 24 oktober 2009 @ 21:53 |
Wat kost een inbouwventilator nu helemaal? 30 euro.... |
JDI | zaterdag 24 oktober 2009 @ 21:53 |
Zou je haar eens moeten ruiken op de WC  |
skattebaut | zaterdag 24 oktober 2009 @ 21:53 |
Shit smell hits the fan |
Edwinuss | zaterdag 24 oktober 2009 @ 21:53 |
quote: Je fetish mag je in KPD posten  |
JDI | zaterdag 24 oktober 2009 @ 21:55 |
quote:  |
skattebaut | zaterdag 24 oktober 2009 @ 21:55 |
Jullie hebben uiteraard deze: http://www.rietveldlicht.nl/artikel.php?art_id=2457 |
TNA | zaterdag 24 oktober 2009 @ 21:55 |
 |
xyz147 | zaterdag 24 oktober 2009 @ 21:58 |
Shit happens  |
ach | zaterdag 24 oktober 2009 @ 22:09 |
Amateur, je moet ook doortrekken na Will Smith verdronken te hebben. |
dirkjo | zaterdag 24 oktober 2009 @ 22:10 |
quote: ik moest lachen  |
Edwinuss | zaterdag 24 oktober 2009 @ 22:27 |
quote:  |
Cudles | zaterdag 24 oktober 2009 @ 22:28 |
Nadat je de bruine bevers hebt uitgezet |
Frontier | zaterdag 24 oktober 2009 @ 22:31 |
quote:  |
Hetiszover | zaterdag 24 oktober 2009 @ 22:34 |
TS poept zittend  |
Adelante | zaterdag 24 oktober 2009 @ 22:34 |
quote: Je verdrinkt hem toch pas bij het doortrekken, of heb jij zo'n plons toilet?  |
dopy14 | zaterdag 24 oktober 2009 @ 22:41 |
whola klap die bitch jonge. |
Bonzai. | zaterdag 24 oktober 2009 @ 22:42 |
2 girls 1 cup  |
RitseB | zaterdag 24 oktober 2009 @ 23:03 |
 |
r3gi3boy | zaterdag 24 oktober 2009 @ 23:09 |
haha had ik ook een keer op een zondagmiddag. Ging ik voor het douchen kan-kerhard zitten schijten, Echt schijt waarvan je zegt: bro, die shit is toxic swa! Nee maar echt zo van als je die plee binnenloopt dat het voelt alsof je met je neus in een muur van diarree stapt. Dus wat ik probeer te zeggen is dat die lucht die mijn anus geproduceerd had zo zuur was dat je maag zich ter plaatse omkeerde als je 'm inademde.
Afijn ik vind die shit relaxt en bleef extra 5 minuutjes daarin chillen voordat ik doortrok. Vegen zat er niet bij want ik ging toch daarna douchen dus tja, who gives a fuck.
Dus ik sta in die ruimte ernaast (zwaar relaxt ik hoefde m'n broek niet op te trekken ik loop van de ene deur zo de deur van de douche in). En ik hoor m'n huisgenote, terwijl ik in m'n blote lul op het punt sta die douche onder te stappen, IIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ROEPEN. Ik sta daar al hard in m'n vuistje te lachen, gaat die chick i.p.v. hard weg te rennen gewoon in mijn dampende strontgordijn zitten pissen!!! HAHAHAHA ik had het niet meer en ik hoorde haar allemaal kermende geluiden maken terwijl zij niet wist dat ik het deurtje ernaast bijna opnieuw in m'n blote reet stond te schijten van het lachen!!!
Oh man dit maakte m'n brakke zondag helemaal goed! |
Knorriepot | zaterdag 24 oktober 2009 @ 23:13 |
quote:
Meiden poepen niet  |
Edwinuss | zaterdag 24 oktober 2009 @ 23:13 |
quote: Op zaterdag 24 oktober 2009 23:09 schreef r3gi3boy het volgende:haha had ik ook een keer op een zondagmiddag. Ging ik voor het douchen kan-kerhard zitten schijten, Echt schijt waarvan je zegt: bro, die shit is toxic swa! Nee maar echt zo van als je die plee binnenloopt dat het voelt alsof je met je neus in een muur van diarree stapt. Dus wat ik probeer te zeggen is dat die lucht die mijn anus geproduceerd had zo zuur was dat je maag zich ter plaatse omkeerde als je 'm inademde. Afijn ik vind die shit relaxt en bleef extra 5 minuutjes daarin chillen voordat ik doortrok. Vegen zat er niet bij want ik ging toch daarna douchen dus tja, who gives a fuck. Dus ik sta in die ruimte ernaast (zwaar relaxt ik hoefde m'n broek niet op te trekken ik loop van de ene deur zo de deur van de douche in). En ik hoor m'n huisgenote, terwijl ik in m'n blote lul op het punt sta die douche onder te stappen, IIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ROEPEN. Ik sta daar al hard in m'n vuistje te lachen, gaat die chick i.p.v. hard weg te rennen gewoon in mijn dampende strontgordijn zitten pissen!!! HAHAHAHA ik had het niet meer en ik hoorde haar allemaal kermende geluiden maken terwijl zij niet wist dat ik het deurtje ernaast bijna opnieuw in m'n blote reet stond te schijten van het lachen!!! Oh man dit maakte m'n brakke zondag helemaal goed! Meid toch. |
Knorriepot | zaterdag 24 oktober 2009 @ 23:15 |
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:09 schreef r3gi3boy het volgende:haha had ik ook een keer op een zondagmiddag. Ging ik voor het douchen kan-kerhard zitten schijten, Echt schijt waarvan je zegt: bro, die shit is toxic swa! Nee maar echt zo van als je die plee binnenloopt dat het voelt alsof je met je neus in een muur van diarree stapt. Dus wat ik probeer te zeggen is dat die lucht die mijn anus geproduceerd had zo zuur was dat je maag zich ter plaatse omkeerde als je 'm inademde. Afijn ik vind die shit relaxt en bleef extra 5 minuutjes daarin chillen voordat ik doortrok. Vegen zat er niet bij want ik ging toch daarna douchen dus tja, who gives a fuck. Dus ik sta in die ruimte ernaast (zwaar relaxt ik hoefde m'n broek niet op te trekken ik loop van de ene deur zo de deur van de douche in). En ik hoor m'n huisgenote, terwijl ik in m'n blote lul op het punt sta die douche onder te stappen, IIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ROEPEN. Ik sta daar al hard in m'n vuistje te lachen, gaat die chick i.p.v. hard weg te rennen gewoon in mijn dampende strontgordijn zitten pissen!!! HAHAHAHA ik had het niet meer en ik hoorde haar allemaal kermende geluiden maken terwijl zij niet wist dat ik het deurtje ernaast bijna opnieuw in m'n blote reet stond te schijten van het lachen!!! Oh man dit maakte m'n brakke zondag helemaal goed! Boy.. volgens mij maken een paar cijfers jouw dag al h3l3m44l goed  |
r3gi3boy | zaterdag 24 oktober 2009 @ 23:15 |
quote: beter dan jouw verhaal, afzetter. |
Edwinuss | zaterdag 24 oktober 2009 @ 23:15 |
quote: Meid toch  |
Apuleius | zaterdag 24 oktober 2009 @ 23:16 |
quote: Op zaterdag 24 oktober 2009 23:09 schreef r3gi3boy het volgende:haha had ik ook een keer op een zondagmiddag. Ging ik voor het douchen kan-kerhard zitten schijten, Echt schijt waarvan je zegt: bro, die shit is toxic swa! Nee maar echt zo van als je die plee binnenloopt dat het voelt alsof je met je neus in een muur van diarree stapt. Dus wat ik probeer te zeggen is dat die lucht die mijn anus geproduceerd had zo zuur was dat je maag zich ter plaatse omkeerde als je 'm inademde. Afijn ik vind die shit relaxt en bleef extra 5 minuutjes daarin chillen voordat ik doortrok. Vegen zat er niet bij want ik ging toch daarna douchen dus tja, who gives a fuck. Dus ik sta in die ruimte ernaast (zwaar relaxt ik hoefde m'n broek niet op te trekken ik loop van de ene deur zo de deur van de douche in). En ik hoor m'n huisgenote, terwijl ik in m'n blote lul op het punt sta die douche onder te stappen, IIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ROEPEN. Ik sta daar al hard in m'n vuistje te lachen, gaat die chick i.p.v. hard weg te rennen gewoon in mijn dampende strontgordijn zitten pissen!!! HAHAHAHA ik had het niet meer en ik hoorde haar allemaal kermende geluiden maken terwijl zij niet wist dat ik het deurtje ernaast bijna opnieuw in m'n blote reet stond te schijten van het lachen!!! Oh man dit maakte m'n brakke zondag helemaal goed! Tranen met tuiten hier!  |
Flodder450 | zaterdag 24 oktober 2009 @ 23:18 |
quote: wat is die meid een schijterd  |
Vetklep | zaterdag 24 oktober 2009 @ 23:34 |
puike topic ik wil meer verhalen zien.  |
trabant | zaterdag 24 oktober 2009 @ 23:35 |
geen paint? |
jefokkingmoeder | zaterdag 24 oktober 2009 @ 23:39 |
Alsof hun schijt naar roosjes ruikt... Ze moeten niet zeuren.  |
tisauch | zaterdag 24 oktober 2009 @ 23:39 |
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:09 schreef r3gi3boy het volgende:haha had ik ook een keer op een zondagmiddag. Ging ik voor het douchen kan-kerhard zitten schijten, Echt schijt waarvan je zegt: bro, die shit is toxic swa! Nee maar echt zo van als je die plee binnenloopt dat het voelt alsof je met je neus in een muur van diarree stapt. Dus wat ik probeer te zeggen is dat die lucht die mijn anus geproduceerd had zo zuur was dat je maag zich ter plaatse omkeerde als je 'm inademde. Afijn ik vind die shit relaxt en bleef extra 5 minuutjes daarin chillen voordat ik doortrok. Vegen zat er niet bij want ik ging toch daarna douchen dus tja, who gives a fuck. Dus ik sta in die ruimte ernaast (zwaar relaxt ik hoefde m'n broek niet op te trekken ik loop van de ene deur zo de deur van de douche in). En ik hoor m'n huisgenote, terwijl ik in m'n blote lul op het punt sta die douche onder te stappen, IIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ROEPEN. Ik sta daar al hard in m'n vuistje te lachen, gaat die chick i.p.v. hard weg te rennen gewoon in mijn dampende strontgordijn zitten pissen!!! HAHAHAHA ik had het niet meer en ik hoorde haar allemaal kermende geluiden maken terwijl zij niet wist dat ik het deurtje ernaast bijna opnieuw in m'n blote reet stond te schijten van het lachen!!! Oh man dit maakte m'n brakke zondag helemaal goed! * tisauch ligt hier compleet in een scheur!  |
mrSPLIFFY | zaterdag 24 oktober 2009 @ 23:40 |
poeppuh  |
tisauch | zaterdag 24 oktober 2009 @ 23:47 |
quote: Oud topic maar nog steeds UBER vermakelijk.  |
mrSPLIFFY | zaterdag 24 oktober 2009 @ 23:48 |
ja mijn enige topic met meer dan 10.000 views ( en t gaat over stront hehehe) |
Edwinuss | zondag 25 oktober 2009 @ 02:51 |
quote: Gefeliciteerd  |
RhytmicalRemedy | zondag 25 oktober 2009 @ 05:53 |
Wat een schijt topic! KAK! |
mrSPLIFFY | zondag 25 oktober 2009 @ 08:00 |
quote: dankje! |
RhytmicalRemedy | zondag 25 oktober 2009 @ 08:09 |
quote: Graag gedaan. |
banaantjeEE | zondag 25 oktober 2009 @ 08:41 |
Haha, jah, wat anders kon je doen dan antwoorden
Pijnlijke zaak  |
banaantjeEE | zondag 25 oktober 2009 @ 08:43 |
quote: uh  |
Otis2.0 | zondag 25 oktober 2009 @ 08:56 |
quote: Sterker nog, het zijn roosjes. |
RhytmicalRemedy | zondag 25 oktober 2009 @ 09:24 |
quote: Fluweel zacht. |
PeZu | zondag 25 oktober 2009 @ 09:26 |
gepwnd worden door je eigen poep _! |
RhytmicalRemedy | zondag 25 oktober 2009 @ 09:37 |
quote: Achja, het overkomt iedereen wel eens. |
Apuleius | zondag 25 oktober 2009 @ 09:42 |
Afbreekdrol, afbreekdrol, zit je ferm te vegen schiet je vinger in je hol. |
RhytmicalRemedy | zondag 25 oktober 2009 @ 09:44 |
quote: Snelkook pan snelkook pan liggend kan je schijten maar als je zit.. gvd hoe ging ie nou! |
Apuleius | zondag 25 oktober 2009 @ 09:45 |
quote: Op zondag 25 oktober 2009 09:44 schreef RhytmicalRemedy het volgende:[..] Snelkook pan snelkook pan liggend kan je schijten maar als je zit.. gvd hoe ging ie nou! Er was iig een manier waarop het makkelijker kon. |
Otis2.0 | zondag 25 oktober 2009 @ 09:52 |
quote: Op zondag 25 oktober 2009 09:44 schreef RhytmicalRemedy het volgende:[..] Snelkook pan snelkook pan liggend kan je schijten maar als je zit.. gvd hoe ging ie nou! Pijnboompit, pijnboompit, liggend kan je schijten maar het is beter als je zit. |
RhytmicalRemedy | zondag 25 oktober 2009 @ 09:53 |
quote: Zo iets  |
Apuleius | zondag 25 oktober 2009 @ 09:54 |
quote: Op zondag 25 oktober 2009 09:52 schreef Otis2.0 het volgende:[..] Pijnboompit, pijnboompit, liggend kan je schijten maar het is beter als je zit. Hij blijft leuk. |
PeZu | zondag 25 oktober 2009 @ 09:55 |
baseballbat baseballbat, after a tsunami all the funiture is wet |
Apuleius | zondag 25 oktober 2009 @ 10:04 |
 |
RhytmicalRemedy | zondag 25 oktober 2009 @ 10:07 |
quote: HAHA |
Lil.Q94 | zondag 25 oktober 2009 @ 10:08 |
Schijttopic. . |
RhytmicalRemedy | zondag 25 oktober 2009 @ 10:17 |
quote: lekker toch |
thijsltc | zondag 25 oktober 2009 @ 10:26 |
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 21:47 schreef Edwinuss het volgende:Ik neem de beslissing om te gaan schijten na het eten. Komt nu net die chick met haar vriendinnen binnen, aangezien ik nogal een putlucht creëer hoopte ik dat ze snel door de gang zouden lopen. Maar ze bleven gewoon in de gang een gesprek houden, wat wel een interessant gesprek was. Dus zonder dat ik het zelf doorhad ben ik aandachtig gaan luisteren naar het gesprek dat ze aan het houden waren, ik was compleet vergeten dat ik nog aan het schijten was en dat mijn lucht inmiddels het hele huis had bevrucht. Maakt die ene chick de opmerking "Is er iemand op de WC of heeft er net iemand gepoept?" Toen riep ze mijn naam, ik gaf hier antwoord op en toen wist ze genoeg Klacht :  Wauw dit maakt mijn dag enigszins goed! |
AdvancedPower | zondag 25 oktober 2009 @ 10:30 |
 |
RhytmicalRemedy | zondag 25 oktober 2009 @ 10:31 |
quote:  |
Edwinuss | zondag 25 oktober 2009 @ 12:23 |
quote: Dat mengt zich alleen met de geur. |
xxiessiexx | zondag 25 oktober 2009 @ 14:00 |
Whehe  |
exile79 | zondag 25 oktober 2009 @ 21:37 |
quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 23:09 schreef r3gi3boy het volgende:haha had ik ook een keer op een zondagmiddag. Ging ik voor het douchen kan-kerhard zitten schijten, Echt schijt waarvan je zegt: bro, die shit is toxic swa! Nee maar echt zo van als je die plee binnenloopt dat het voelt alsof je met je neus in een muur van diarree stapt. Dus wat ik probeer te zeggen is dat die lucht die mijn anus geproduceerd had zo zuur was dat je maag zich ter plaatse omkeerde als je 'm inademde. Afijn ik vind die shit relaxt en bleef extra 5 minuutjes daarin chillen voordat ik doortrok. Vegen zat er niet bij want ik ging toch daarna douchen dus tja, who gives a fuck. Dus ik sta in die ruimte ernaast (zwaar relaxt ik hoefde m'n broek niet op te trekken ik loop van de ene deur zo de deur van de douche in). En ik hoor m'n huisgenote, terwijl ik in m'n blote lul op het punt sta die douche onder te stappen, IIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ROEPEN. Ik sta daar al hard in m'n vuistje te lachen, gaat die chick i.p.v. hard weg te rennen gewoon in mijn dampende strontgordijn zitten pissen!!! HAHAHAHA ik had het niet meer en ik hoorde haar allemaal kermende geluiden maken terwijl zij niet wist dat ik het deurtje ernaast bijna opnieuw in m'n blote reet stond te schijten van het lachen!!! Oh man dit maakte m'n brakke zondag helemaal goed! Lach al in een deuk in de eerste alinea, geweldig |
Geranium_Opa | maandag 26 oktober 2009 @ 01:13 |
Poepen Kakken Schijten Kleien Keutelen Meuren Bouten Drieten Bamsen Reutelen Ruften Batsen Dirken Reetracen Trompetteren Metselen Drukken Toileteren Werk aan de Winkel Een bruine trui breien De wc-eend voeren Sanitair relaxen Een (bruine) beer verzuipen Bielsen leggen Bruintje uitlaten De rug snuiten Omgekeerd eten Een bruine stropdas punniken Een dino kleien Uit de bilnaad gieren Uit m'n sterretje brullen Een bruine punt of splinter uit mijn rug drukken of halen Even mijn ruggegraat verleggen Een fax uit Darmstadt ontvangen Een anaalyse maken Een zak tuinaarde openscheuren De rug met een stippellijn verlengen De sik verzetten (Twents) Er een barretje of 3 achter hebben staan De pot funderen Een uitdraai maken Uit de broek hoesten Uit de kont kotsen Effe mijn rug uit drukken Downloaden De krent oprullen Alles achter de rug hebben Roet in het eten gooien De aambeien schoffelen Een taart bakken Van knallenstein gaan De nageboorte zal wel zo komen Een blokhut bouwen Een 'eitje' leggen (Limburgs) De brune hengst op stal zett'n! (West-Fries) Uit de heup kuchen Een mol steken (oud-Nederlands?) Een Forrest Dump maken (in het bos poepen) Een bruinvis lanceren Een bolus draaien Even mijn rioolbelasting betalen Een dammetje bouwen Even uit mijn aars beulen Een laxatierapport opstellen De aambeien smeren Even wat per buizenpost verzenden Hendrik begraven (Gronings) Meneer de Bruin meldt zich Nelson Mandela op de trein/boot zetten Even Kluivert uit de selectie zetten Wie niet betaald, moet er maar uit Hij geeft al kopjes Goh, ik wist niet dat ik het in me had... Het is dringend ik heb al ontsluiting Even naar die bleke jongen met die bril Het was weer twee keer doortrekken Er staat een bruine beer aan 't hek te rammelen Ga even mijn rekoefeningen doen Even de aardappelen afschudden Hij steekt zijn tong al uit Ik voel 'm al tegen het textiel aan drukken Beter in de vrije lucht dan in een benauwd gaatje Effe naar kantoor Mijn endeldarm legen Kringspieroefeningen doen Even naar de drukkerij Even een pijp oud eten er uit drukken Een offer brengen aan de wc-goden Ik ga even regeren op de porseleinen troon Het mestoverschot bevorderen De aambeien föhnen Een ei leggen Een chocoladetaart maken Ik heb er eentje tegen het doek zitten Ik ga even een agentje boetseren |
naamloos.txt | maandag 26 oktober 2009 @ 02:28 |
quote: pijnboompit, pijnboompit, liggend kun je schijten, maar het is beter als je zit |
Airlocker | maandag 26 oktober 2009 @ 10:08 |
TS schaamt zich voor WC gebruik  |
8108139dpths | maandag 26 oktober 2009 @ 10:11 |
 |