Een reetmeting is volgens mij wel nauwkeuriger.quote:Op maandag 9 november 2009 15:57 schreef LeNick het volgende:
Kan je ook de mexicaanse griep hebben zonder koorts? Althans.. Ik heb 36,4, in m'n mond gemeten.. Ik ga dat ding echt niet in me reet doen.
Voor de rest alle symptonen, niet in hele erge mate, maar ik heb ze wel.. Vooral diarree en heel erg hoofdpijn/licht in me hoofd/duizelig bij opstaan..
klinkt wel als.....quote:Op maandag 9 november 2009 14:32 schreef Jor_Dii het volgende:
Ik heb sinds vanmorgen last van enorme spierpijn over mijn hele lichaam, een futloos gevoel, hoofdpijn, ben misselijk en een beetje koortsachtig. Ben twee weken geleden ook al een heel weekend ziek geweest (overgeven en diarree) maar dit voelt een stuk anders, vooral door die enorme spierpijn in rug en bovenarmen.
Zou ik het hebben?
Waarom?quote:Op maandag 9 november 2009 17:39 schreef FoXje het volgende:
Kan ik zelf een vaccin kopen? Dat iemand anders hem dan zet? Wat kost dat ?
Klopt.quote:Op maandag 9 november 2009 17:40 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Waarom?
Val je niet in de risicogroep?
Als je niet in de risicogrope valt, dan zou je de griep "gewoon" aan moeten kunnenquote:
Het is ook geen pretje..... Had je toen complicaties opgelopen?quote:Op maandag 9 november 2009 17:45 schreef FoXje het volgende:
Gewone griep heb ik 1x gehad, bedankt, nooit meer.
Dit is mijn 1e griep, en het valt me inderdaad best wel tegen. Ik snap wel dat mensen liever een prik hebben, in elk geval.quote:Op maandag 9 november 2009 17:45 schreef FoXje het volgende:
Gewone griep heb ik 1x gehad, bedankt, nooit meer.
Misschien ff met huisarts overleggen.quote:Op maandag 9 november 2009 17:47 schreef FoXje het volgende:
Alleen doodziek. Maar ff serieus, ik heb hier 2 (straks 3) kleine kinderen die ook veel zorg nodig hebben. Kan het niet veroorloven 1 week ziek te zijn ...
quote:Op maandag 9 november 2009 18:08 schreef mazaru het volgende:
Ik ben gisteren op een verjaardag geweest. En nu liggen er twee geveld met de griep in dat gezin.
Ik inmiddels!quote:Op dinsdag 10 november 2009 16:50 schreef TheFrankey het volgende:
zijn er ook al mensen hier die herstelt zijn van een beveistigde mexicaanse griep?
Ja, maar ik was een van de eerste die het had, was nog eind zomer.quote:Op dinsdag 10 november 2009 16:50 schreef TheFrankey het volgende:
zijn er ook al mensen hier die herstelt zijn van een beveistigde mexicaanse griep?
Mijn dokter zei dat je beter thuis kon blijven zolang je aan het kuchen was. Dat is (logisch ook) de kwalijkste vorm om het te verspreiden.quote:Op dinsdag 10 november 2009 21:17 schreef tuxepux het volgende:
[..]
Ik inmiddels!
Ben vandaag weer gaan werken en dat ging prima. Alleen dat hoestje blijft hangen (mijn longen ratelen..).
In totaal ben ik 6 dagen thuis geweest, waarvan ik 2 dagen echt in bed heb gelegen en vanaf de 3e dag begon het weer beter te gaan.
Mja, dat weet ik wel...Maar ik heb een deadline en zo, dus ik wil gewoon werken en kan er niet tegen als ik thuiszit voor een lullig hoestjequote:Op dinsdag 10 november 2009 21:40 schreef flappiewappie het volgende:
Mijn dokter zei dat je beter thuis kon blijven zolang je aan het kuchen was. Dat is (logisch ook) de kwalijkste vorm om het te verspreiden.
Ja, dat heb ik nu dus ongeveer. Voor een verkoudheid blijf ik ook niet thuis!quote:Bij mij is het griepje nu over gegaan in een verkoudheid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |