Yep, klinkt bekend.quote:Op maandag 9 november 2009 15:18 schreef Jor_Dii het volgende:
Thanks voor jullie reacties, ik kruip zo m'n bed maar in. Voel me echt belabberd, kippenvel over mijn hele lichaam, bah!
Wat? Kippenvel, spierpijn?quote:Op maandag 9 november 2009 15:52 schreef RhytmicalRemedy het volgende:
Ik heb het ook. :S
Koorts meten onder de armquote:Op maandag 9 november 2009 15:57 schreef LeNick het volgende:
Kan je ook de mexicaanse griep hebben zonder koorts? Althans.. Ik heb 36,4, in m'n mond gemeten.. Ik ga dat ding echt niet in me reet doen.
Klinkt niet echt als griep eigenlijk, vooral koorts is een hint dat het griep is. 36,4 in je mond is waarschijnlijk geen koorts (in theorie moet je er een halve graad bij optellen, dus wordt het 37).quote:Op maandag 9 november 2009 15:57 schreef LeNick het volgende:
Kan je ook de mexicaanse griep hebben zonder koorts? Althans.. Ik heb 36,4, in m'n mond gemeten.. Ik ga dat ding echt niet in me reet doen.
Voor de rest alle symptonen, niet in hele erge mate, maar ik heb ze wel.. Vooral diarree en heel erg hoofdpijn/licht in me hoofd/duizelig bij opstaan..
In het boekje van de thermo staat dat onder de oksel de minst betrouwbare manier is van de 3 (oraal, anus en oksel).quote:Op maandag 9 november 2009 16:00 schreef Sinarades het volgende:
[..]
Koorts meten onder de arm
Een digitale thermometer of kwikthermometer kan in de okselplooi gestoken worden. Hou de punt van de thermometer in het midden van de okselplooi en dicht tegen het lichaam aangedrukt. Wacht bij een digitale thermometer op het biepsignaal. Een kwikthermometer moet je “afslaan” tot het kwik voldoende gezakt is in de thermometer. Laat een kwikthermometer enkele minuten in de okselplooi zitten zodat het kwik kan stijgen tot het de lichaamstemperatuur van de patiënt heeft aangenomen.
Ja die hoofdpijn en duizelig zijn, herkenbaar, ging even naar de super, dacht even tegen de vlakte aan te gaan.
Sterkte.
quote:•koorts
•koude rillingen
•hoofdpijn
•spierpijn
•moeheid
•droge hoest
•soms diarree
Voel je zelf die koorts niet gewoon? Dus afgezien van wat de thermometer zegt, heb je het koud/warm/koud, zweet je je kapot en zit je vervolgens te klappertanden? Dan is het natuurlijk duidelijk en kunnen we ook jou feliciterenquote:Op maandag 9 november 2009 16:29 schreef LeNick het volgende:
In het boekje van de thermo staat dat onder de oksel de minst betrouwbare manier is van de 3 (oraal, anus en oksel).
@Tuxepux, ok kan best dat ik niet de mexicaanse griep heb, maar voor de rest heb ik alle symptonen wel..
[..]
Voorhoofd is absoluut warmer dan normaal, en m'n gevoelstemperatuur is enorm aan het wankelen.. En zweet ook, ik heb nu een sweater met een t-shirt er onder aan, omdat ik het op andere momenten het weer koud heb..quote:Op maandag 9 november 2009 16:34 schreef tuxepux het volgende:
[..]
Voel je zelf die koorts niet gewoon? Dus afgezien van wat de thermometer zegt, heb je het koud/warm/koud, zweet je je kapot en zit je vervolgens te klappertanden? Dan is het natuurlijk duidelijk en kunnen we ook jou feliciteren
Een reetmeting is volgens mij wel nauwkeuriger.quote:Op maandag 9 november 2009 15:57 schreef LeNick het volgende:
Kan je ook de mexicaanse griep hebben zonder koorts? Althans.. Ik heb 36,4, in m'n mond gemeten.. Ik ga dat ding echt niet in me reet doen.
Voor de rest alle symptonen, niet in hele erge mate, maar ik heb ze wel.. Vooral diarree en heel erg hoofdpijn/licht in me hoofd/duizelig bij opstaan..
klinkt wel als.....quote:Op maandag 9 november 2009 14:32 schreef Jor_Dii het volgende:
Ik heb sinds vanmorgen last van enorme spierpijn over mijn hele lichaam, een futloos gevoel, hoofdpijn, ben misselijk en een beetje koortsachtig. Ben twee weken geleden ook al een heel weekend ziek geweest (overgeven en diarree) maar dit voelt een stuk anders, vooral door die enorme spierpijn in rug en bovenarmen.
Zou ik het hebben?
Waarom?quote:Op maandag 9 november 2009 17:39 schreef FoXje het volgende:
Kan ik zelf een vaccin kopen? Dat iemand anders hem dan zet? Wat kost dat ?
Klopt.quote:Op maandag 9 november 2009 17:40 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Waarom?
Val je niet in de risicogroep?
Als je niet in de risicogrope valt, dan zou je de griep "gewoon" aan moeten kunnenquote:
Het is ook geen pretje..... Had je toen complicaties opgelopen?quote:Op maandag 9 november 2009 17:45 schreef FoXje het volgende:
Gewone griep heb ik 1x gehad, bedankt, nooit meer.
Dit is mijn 1e griep, en het valt me inderdaad best wel tegen. Ik snap wel dat mensen liever een prik hebben, in elk geval.quote:Op maandag 9 november 2009 17:45 schreef FoXje het volgende:
Gewone griep heb ik 1x gehad, bedankt, nooit meer.
Misschien ff met huisarts overleggen.quote:Op maandag 9 november 2009 17:47 schreef FoXje het volgende:
Alleen doodziek. Maar ff serieus, ik heb hier 2 (straks 3) kleine kinderen die ook veel zorg nodig hebben. Kan het niet veroorloven 1 week ziek te zijn ...
quote:Op maandag 9 november 2009 18:08 schreef mazaru het volgende:
Ik ben gisteren op een verjaardag geweest. En nu liggen er twee geveld met de griep in dat gezin.
Ik inmiddels!quote:Op dinsdag 10 november 2009 16:50 schreef TheFrankey het volgende:
zijn er ook al mensen hier die herstelt zijn van een beveistigde mexicaanse griep?
Ja, maar ik was een van de eerste die het had, was nog eind zomer.quote:Op dinsdag 10 november 2009 16:50 schreef TheFrankey het volgende:
zijn er ook al mensen hier die herstelt zijn van een beveistigde mexicaanse griep?
Mijn dokter zei dat je beter thuis kon blijven zolang je aan het kuchen was. Dat is (logisch ook) de kwalijkste vorm om het te verspreiden.quote:Op dinsdag 10 november 2009 21:17 schreef tuxepux het volgende:
[..]
Ik inmiddels!
Ben vandaag weer gaan werken en dat ging prima. Alleen dat hoestje blijft hangen (mijn longen ratelen..).
In totaal ben ik 6 dagen thuis geweest, waarvan ik 2 dagen echt in bed heb gelegen en vanaf de 3e dag begon het weer beter te gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |