Tja niet iedereen kan met zijn harware omgaan.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 03:57 schreef RoW_0 het volgende:
Ik installeer nu fucking service pack 2.
En. ik kom er nu achter de alle spellen 1 fps (JA 1 FUCKING FRAME PER SECONDE) trager gaat lopen.
Godverdomme, dit vind ik zo erg. want mijn ogen zijn zoooo frame gevoelig enzo..
Wacht maar tot je hem 1 jaar lang gebruikt, dan zul je zien dat foking traag aanvoelt. Verder heb je elke dag te maken met UAC. Elke software die je installeerd krijg je deze melding. Hij dimt je scherm ook nog is wat heel fijn is. Het opstarten gaat steeds langer duren. Bij iemand die ik ken, die moet tussen de 10 en 15 minuten wachten voordat ie is opgestart terwijl die laptop 2 jaar oud is en 3GB geheugen heeft. Mijn windows 7 is in 1 minuut opgestart inclusief na het inloggen. Dat is gewoon heel snel.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 03:56 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Ik heb eigenlijk nog niet zo heel lang Windows Vista maar ik moet zeggen dat ik er niets over te klagen heb.
Kan iemand mij vertellen waarom Vista de reputatie had kut te zijn? Of komt dat omdat kneusjes met inferieure machines Vista gingen draaien?
Enlighten me
Ik gebruik mijn pc met Vista en 4GB nu al langer dan een jaar, en hij start ook op binnen 2 minuten. UAC kan je heel makkelijk uitzetten. Zolang je de boel een beetje onderhoudt is Vista prima te doen naar mijn mening.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 04:07 schreef editoor het volgende:
[..]
Wacht maar tot je hem 1 jaar lang gebruikt, dan zul je zien dat foking traag aanvoelt. Verder heb je elke dag te maken met UAC. Elke software die je installeerd krijg je deze melding. Hij dimt je scherm ook nog is wat heel fijn is. Het opstarten gaat steeds langer duren. Bij iemand die ik ken, die moet tussen de 10 en 15 minuten wachten voordat ie is opgestart terwijl die laptop 2 jaar oud is en 3GB geheugen heeft. Mijn windows 7 is in 1 minuut opgestart inclusief na het inloggen. Dat is gewoon heel snel.
Maar er zijn maar weinig mensen die dat doen, een pc onderhouden. Meestal is het 1 grote bende. dat gaat zwaar ten koste van de perfomance. 9 op 10 heeft uac gewoon aan omdat ze niet weten hoe dat uit moet. Vista mist gewon het gebruiksvriendelijke wat 7 wel heeft.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 04:14 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ik gebruik mijn pc met Vista en 4GB nu al langer dan een jaar, en hij start ook op binnen 2 minuten. UAC kan je heel makkelijk uitzetten. Zolang je de boel een beetje onderhoudt is Vista prima te doen naar mijn mening.
Dat miste inderdaad nog aan mijn vorige post, excuses, het is laatquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 04:20 schreef editoor het volgende:
[..]
Maar er zijn maar weinig mensen die dat doen, een pc onderhouden. Meestal is het 1 grote bende. dat gaat zwaar ten koste van de perfomance. 9 op 10 heeft uac gewoon aan omdat ze niet weten hoe dat uit moet. Vista mist gewon het gebruiksvriendelijke wat 7 wel heeft.
Tja af en toe opruimen doet wonderen, zelfde geld voor XP.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 04:07 schreef editoor het volgende:
[..]
Wacht maar tot je hem 1 jaar lang gebruikt, dan zul je zien dat foking traag aanvoelt. Verder heb je elke dag te maken met UAC. Elke software die je installeerd krijg je deze melding. Hij dimt je scherm ook nog is wat heel fijn is. Het opstarten gaat steeds langer duren. Bij iemand die ik ken, die moet tussen de 10 en 15 minuten wachten voordat ie is opgestart terwijl die laptop 2 jaar oud is en 3GB geheugen heeft. Mijn windows 7 is in 1 minuut opgestart inclusief na het inloggen. Dat is gewoon heel snel.
- Compatability met software is prima geregeld met compatibility modus, maarja waar vind je die?quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 04:43 schreef captainkid het volgende:
-Niet compatibel met veel software en fabrikanten hadden hun drivers niet voor Vista gemaakt.
-Heel erg bemoeizuchtig met beveiligings pop ups ed.
-Grote aanslag op je systeem vooral geheugen.
W8 maar op windows 7 dan,quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 04:47 schreef NorthernStar het volgende:
Ja Vista is kut.
Er is een reden voor dat drie jaar na uitgave het vorige besturingssysteem, van bijna 10 jaar terug, nog steeds populairder is. Er is een reden voor dat het het meest slecht ontvangen OS is. Er is een reden dat Microsoft de opvolger versnelt op de markt heeft gebracht.
Het is bloated, buggy en vreet resourses. Helemaal als je het afzet tegenover prestaties.
En net zoals met ME destijds kun je er wel fanboys voor vinden, de meerderheid vind het gewoon een kut OS. En daar hebben ze gelijk in.
Opgelost. Slotje.
Ik heb een dualboot op mijn pc draaien (en die heeft goede specs) en Vista legt het gewoon zwaar af tegenover XP. En dan heb ik Vista ook nog getweaked en gefinetuned voor zover dat kan.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 04:52 schreef WallOfStars het volgende:
[..]
W8 maar op windows 7 dan,
even more bloated, en meer resources....
oja.... minimum systeem eissen van XP Vista zijn bijna gelijk.
Bull.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 04:52 schreef WallOfStars het volgende:
[..]
W8 maar op windows 7 dan,
even more bloated, en meer resources....
Failquote:
Ja maar ze hebben het wel gefinetuned, het werkt echt veel beter en sneller dan Vista.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 05:32 schreef WallOfStars het volgende:
[..]
Fail
Zoek maar op Hdd req.
Windows 7 is Vista met een betere schil, product id is windows NT 6.1
want hdd req zegt ook zoveelquote:Op vrijdag 23 oktober 2009 05:32 schreef WallOfStars het volgende:
[..]
Fail
Zoek maar op Hdd req.
Windows 7 is Vista met een betere schil, product id is windows NT 6.1
Ik zal over een tijdje eens een Windows 7 versie halen, mits die gebruikt kan worden op 3 pc's.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 07:06 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja maar ze hebben het wel gefinetuned, het werkt echt veel beter en sneller dan Vista.
quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 07:12 schreef WallOfStars het volgende:
[..]
wel als je het over bloatware hebt......
Lees het topic nog eens terug... dan snap je waar de bloatware en hdd requiments vandaan kwam.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 07:22 schreef mschol het volgende:
[..]
windows is geen bloatware.. er wordt kennelijk gedacht dat alles maar in 1kb bestandjes gestopt kan worden
het is mogelijk niet optimaal geschreven.. maar dat is niks, en dat maakt tegenwoordig ook niet uit.. daar de opslag goedkoop is...
Nasa Shuttle flight profile.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 07:22 schreef mschol het volgende:
[..]
het is mogelijk niet optimaal geschreven.. maar dat is niks,
de uitzondering bevestigd de regel blijkt maar weer....quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 07:29 schreef WallOfStars het volgende:
[..]
Nasa Shuttle flight profile.
is optimaal en vrijwel foutloos , als je het over code proggen hebt.
ieder launch opnieuw
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |