Naar haar toe gaan of bellenquote:Op donderdag 22 oktober 2009 11:15 schreef geelkuikentje het volgende:
SMSen![]()
Ga gewoon naar d'r toe of bel ff...
Ws heeft je telefoon toen Lot nog niet je ex was opgemerkt dat je vaker "Lot" dan "Jou" zei en moet je dat er even uit meppen.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 11:12 schreef Johannes_Klabanus het volgende:
Wil ik aan mijn vriendin "ik hou van jou" sms'en, verstuur ik bijna "ik hou van lot". Mijn ex heet Lot, dus dat zou nogal pijnlijk zijn![]()
Klacht: T9 dat bij "568" als eerste woord "lot" geeft in plaats van het veel meer voorkomende "jou"![]()
Er zullen vast wel telefoons zijn waarbij je dit kunt veranderen o.i.d., maar de mijne kan dat niet en het is niet eens een ouwe. Kut-Nokia's.
Ligt eraan of het de 10e van de maand is?quote:Op donderdag 22 oktober 2009 11:14 schreef Splutje het volgende:
Terechte klachtWat wordt nou vaker gebruikt? "Jou" of "lot"
houd.quote:
Hero ook primaquote:Op donderdag 22 oktober 2009 11:15 schreef daReaper het volgende:
Mensen die iPhone schreeuwen
Android met qwerty!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |