Op de bijbehorende koopsompolissen zitten iig al gauw provisies van 50 a 80% hoorde ik laatstquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 14:08 schreef supershiva1979 het volgende:
- Wat verdient een (startend) hypotheekadviseur ongeveer
Hey!quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 14:29 schreef Sjaakz het volgende:
Lijkt me sterk dat er op het moment veel vraag is naar hypotheekadviseurs.
Oh... en nog iets over Wet Financieel Toezicht, Transpirantieregeling enzo.![]()
Dit was ook mijn eerste gedachte bij het lezen van de openingspost.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 14:13 schreef Leandra het volgende:
Volgens mij wordt de hypotheekadviseursmarkt de komende weken even overspoeld door mensen uit Noord-Holland....
Hypotheekadviseur is in het huidige klimaat misschien een minder goed idee.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 14:08 schreef supershiva1979 het volgende:
Huidige situatie;
Ben nu 30 jaar.
Verkoop binnendienst medewerker voor ICT dienstverlener
10 jaar werkervaring in deze functie.
salaris 2500 bruto p/m + 295 netto reiskosten (geen 13e maand, bonus oid)
0,0 perspectief om door te groeien (organisatie is te klein)
Ik loop al enige tijd met de gedachte te spelen om iets anders te gaan doen, misschien zelfs wel buiten de IT.
Ik ben altijd al goed geweest met cijfers, berekeningen e.d.
Interesse in hypotheken is ook aanwezig, vond het destijds hardstikke interessant om uit te zoeken wat de mogelijkheden waren om m'n eigen hypotheek te sluiten.
Ben goed in omgang met mensen en kan ingewikkelde zaken makkelijk uitleggen in jip en janneke taal.
Wat ik me alleen afvraag is;
- Wat verdient een (startend) hypotheekadviseur ongeveer
- Wat zijn mijn kansen op een baan. (Heb natuurlijk 0,0 ervaring op dit gebied, alleen aan de andere kant natuurlijk wel 10 jaar ervaring in een commerciele functie)
Waar slaat dat nou weer opquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 21:56 schreef sjorsie1982 het volgende:
Ik zou het niet kunnen omdat ik te eerlijk ben. Ik zou niet lekker kunnen slapen als je willens en wetens mensen oplicht. Maar als je het kan, moet je het doen.
Waarom doe je niks bij grotere ict bedrijven?
Ja, want alle hypotheekadviseurs lichten mensen opquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 21:56 schreef sjorsie1982 het volgende:
Ik zou het niet kunnen omdat ik te eerlijk ben. Ik zou niet lekker kunnen slapen als je willens en wetens mensen oplicht. Maar als je het kan, moet je het doen.
Waarom doe je niks bij grotere ict bedrijven?
Nee, ben niet opgelicht. Ik reken namelijk alles na.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 21:59 schreef Ms.Sjaakz het volgende:
[..]
Waar slaat dat nou weer opEen goede hypotheekadviseur kan ook gewoon negatieve adviezen geven hoor...
Je klinkt als iemand die is opgelicht.
Hij kon niet slapen omdat 'ie stiekem zelf niet zo eerlijk was of watquote:Op woensdag 21 oktober 2009 18:37 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
. Daarnaast ken ik iemand die ook te eerlijk was en een burnout kreeg omdat hij niet goed kon slapen.
Ik doe iets in de financiële planning en begin binnenkort voor mezelf.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 13:37 schreef supershiva1979 het volgende:
Five_Horizons wat doe jij eigenlijk voor de kost ? Aangezien je bezig bent met je AFM vergunning en ook serieus inhoudelijk op mijn vragen reageerd.
Nee, hij wou gewoon wat extra geld verdienen omdat het basis salaris niet zo hoog was.quote:Op woensdag 21 oktober 2009 18:38 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Hij kon niet slapen omdat 'ie stiekem zelf niet zo eerlijk was of wat
Dus hij sloot geen hypothekenquote:Op woensdag 21 oktober 2009 18:39 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Nee, hij wou gewoon wat extra geld verdienen omdat het basis salaris niet zo hoog was.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |