Ik draag GIT 5x per jaar ofzo, en als ik het doe, dan bevalt het me wel. Niet te zwaar applyen, dan is het een goede geur. Ik denk dat ik het de paar eerste keren teveel heb overapplied. Die violet note dreunt dan heel hard door je hersens heen.quote:Op woensdag 18 november 2009 00:16 schreef W1ZZ het volgende:
Hihi, ben je ineens aan 't terugkomen op je GIT mening?Enne, bedoel je niet V of heb ik iets gemist?
Sterk spul, dat Lutens, dus lekker ver van me af.quote:Op donderdag 19 november 2009 20:32 schreef W1ZZ het volgende:
Maarre, waarom spray je alleen in je ellebogen?
Wow, powernerdquote:Op donderdag 19 november 2009 20:40 schreef Stereotomy het volgende:Kan ook sillage dynamisch regelen door mouwen op en af te stropen.
nina ricci?quote:Op woensdag 18 november 2009 22:13 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Ik ben op zoek naar een hart vormige parfum (het flesje dan) en volgens mij was de kleur rood. De geur hiervan was voor mijn idee de zoetste die ik ooit geroken heb. Heb deze parfum in Parijs bij sepora gekocht, heeft iemand misschien enig idee welke geur dit kan zijn?
Ik ga ze zeker uitproberen!! Heb morgen een tripje geplanned naar de lokale parfumerie! In hoeverre zijn de geuren die jij zojuist opgenoemd hebt `unisex`? Zover ik me heb ingelezen is daar nogal wat onenigheid over.. I guess i will wat and see..!quote:Op donderdag 26 november 2009 12:34 schreef veuve_amiot het volgende:Vixxen!
SL doet vnl aan zware orientals, dus voor zover ik jouw geuren ken, niet direct vergelijkbaar. Eerder in de hoek van No. 88 en TdH dan van de Creeds. Gris Clair, Serge Noir en 5 O'Clock au Gingembre zijn enkele van de wat meer bescheidene geuren van Serge, maar probeer ook zeker Chergui, Ambre Sultan of Fumerie Turque voor de wowza!-ervaring.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |