Klopt, maar neem wel het kenmerk over.quote:Op maandag 19 oktober 2009 18:48 schreef Binnetie het volgende:
Ik denk zelf dat als ik geld overmaak naar het rekening nummer waar elke maand het maandbedrag naar toe gaat, het automatisch verekend wordt.
Is het een doorlopend krediet of een persoonlijke lening?quote:Op maandag 19 oktober 2009 18:48 schreef Binnetie het volgende:
Ik heb een kleine lening bij de SNS bank. Nu wil ik deze versneld gaan aflossen, zodat ik er vanaf ben. Heb de laatste tijd wat extra cashflow kunnen generen. Nu heb ik contact gezocht met de SNS Bank maar het meisje aan de telefoon begreep niet waar ik het over had en gaf alleen aan dat versneld aflossen niet verstanding is.
Hoe werkt dit nu? Ik mag boetevrij versneld aflossen.
Ik denk zelf dat als ik geld overmaak naar het rekening nummer waar elke maand het maandbedrag naar toe gaat, het automatisch verekend wordt.
Als je dan boetevrij af kan lossen, gelijk doen!!quote:Op maandag 19 oktober 2009 19:05 schreef Binnetie het volgende:
Ik denk dat ik met de chef kantinezaken gesproken heb. Het gaat om een persoonlijke lening en wil door wat sneller af te lossen eerder van die lening af. Hou er niet van om met schulden te zitten zeg maar.
Ik kan alleen niet zien als ik geld overmaak of mijn schuld dan verminderd. Ik krijg aan het eind van elk jaar geloof ik een overzicht. Ik maak gewoon 50 euro over en kijk wel of het geld niet teruggestort wordt. Er staat een leningsnummer als kenmerk en een tegenrekening, daar kan weinig aan fout gaan denk ik.quote:Op maandag 19 oktober 2009 18:56 schreef Flying_Phoenix het volgende:
Geweldig besluit! versneld aflossen gaat je in de lange termijn geld besparen.
Voor de SNS bank wil dit zeggen dat het geld gaat kosten, dus die vinden het meestal inderdaad niet zo prettig, maar hulde!![]()
![]()
Omdat er wat onduidelijkheid is zou je ervoor kunnen kiezen om eerst een kleinere extra aflossing te doen en te kijken of deze juist verwerkt wordt. Als dat het geval is kun je de week erna grotere aflossingen doen met wat je kunt missen.
Als dit om een doorlopend krediet gaat moet je ook overwegen om het hele contract te beeindigen. Dit voorkomt normale rekeningkosten en voorkomt ook dat je er weer gebruik van maakt als het niet echt noodzakelijk is.
Ik zie dat het leningsnummer gelijk is aan het bankrekeningnummer waarheen elke maand het maandbedrag gaat. Kan niet missen.quote:Op maandag 19 oktober 2009 19:29 schreef Flying_Phoenix het volgende:
Ik ben geneigd het met je eens te zijn. Misschien kun je hem even nabellen na de eerste extra aflossing...?
(overigens, in de prehistorie heb ik ook ooit eens een dergelijke lening afgelost, dat was ook een kwestie van gewoon overmaken met het juiste contractnummer)
Die pagina is nieuw voor mij, helemaal omdat je nu ook met je digipas kan inloggen. Heb net 50 eu overgemaakt op de manier als hierboven is aangegeven, maar lees dat je dus een maandbedrag of een veelvoud ervan moet overmaken...quote:Op maandag 19 oktober 2009 19:32 schreef Antaresje het volgende:
Of je kijkt gewoon even op de site van de SNS bank, hoe moeilijk kan het zijn.
https://www.snsbank.nl/pa(...)lledig-aflossen.html
Een doorlopend krediet is niet hetzelfde als roodstaan.quote:Op maandag 19 oktober 2009 18:59 schreef Biskwie het volgende:
heb je een doorlopend krediet (in de volksmond: rood staan) je mag op deze rekening rood staan, opnemen en aflossen wanneer je wilt, alhoewel er wel minimaal x moet binnen komen op deze rekening. dit is meestal aflossings vrij
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |