quote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:23 schreef Brentmeister het volgende:
Toch wel erg vreemd dat je niet eens een berichtje krijgt dat iemand je aangemeld heeft. Of kan het zijn dat een invitation niet geaccepteerd wordt?
Dat je uiteindelijk mail krijgt snap ik, maar Ik bedoel dus meer van "je hebt een invite, we zijn er mee bezig" of iets dergelijks of hoor je dat ook te krijgen?quote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:24 schreef Incolumis het volgende:
[..]
invites duren een aantal dagen voordat je em binnen hebt, en je krijgt er wel een emailtje over
Afgelopen maandag rond 12.00 geinvite, vandaag rond 13.00 invite gekregen.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 14:50 schreef NoBoNo het volgende:
Wat ik dan graag zou willen weten is, wanneer heb je bijvoorbeeld Kath geinvite en wanneer heeft hij deze dus daadwerkelijk ontvangen?
belangrijker nog, kunnen de nieuwen ook al meteen weer inviten of niet? Wat is daarop uw antwoord Kath? ;-)
Nee, krijg je niet.quote:Op donderdag 29 oktober 2009 15:00 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Dat je uiteindelijk mail krijgt snap ik, maar Ik bedoel dus meer van "je hebt een invite, we zijn er mee bezig" of iets dergelijks of hoor je dat ook te krijgen?
Hmm ik ben maandag rond 16u geinvte, hopelijk heb ik em dan vanavond ook binnenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 15:01 schreef Katth het volgende:
[..]
Afgelopen maandag rond 12.00 geinvite, vandaag rond 13.00 invite gekregen.
Nee, ik kan niet nieuwe mensen inviten. Althans, nog niet.
Idd. Gelukkig zijn de mensen met invites flexibelquote:Op donderdag 29 oktober 2009 15:25 schreef Katth het volgende:
Zeker de helft op de lijst heeft zijn naam hier neer gekwakt, maar kijkt niet meer terug, jammer voor de mensen die echt geintresseerd zijn.
ik heb nog 4 invites over...quote:Op donderdag 29 oktober 2009 15:19 schreef koele het volgende:
73e... lijkt wel dikke stront... hoop dat google snel wat meer invites begint te spuwen!
donequote:Op donderdag 29 oktober 2009 16:15 schreef 8D het volgende:
Ook gepm'd, zou zeer dankbaar zijn natuurlijk
hoe kom je er van af?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |