Niet dat ze er iets mee doen, maar dat terzijde.quote:Op maandag 19 oktober 2009 09:27 schreef Herkauwer het volgende:
Als er iemand ingeschreven wordt op je adres bij de gemeente krijgt Eneco dit van zelf te horen. Helemaal gratis en voor niks.
Oh ja, dat is waar, dat ging om WOZ, Riool- en afvalstoffenbelastingen. In Voorburg werden die geïnd door Eneco.quote:Op maandag 19 oktober 2009 09:28 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Niet dat ze er iets mee doen, maar dat terzijde.
Dat kan dan weer heel eenvoudig bij Eneco, gewoon inloggen en aanpassen.quote:Op maandag 19 oktober 2009 09:31 schreef Leandra het volgende:
Als er iemand bij je komt wonen is het waarschijnlijk wel handig je maandbedrag te verhogen, twee gebruiken nou eenmaal meer dan één.
Aha, dan maakt het wel uit.quote:Op maandag 19 oktober 2009 09:30 schreef Herkauwer het volgende:
[..]
Oh ja, dat is waar, dat ging om WOZ, Riool- en afvalstoffenbelastingen. In Voorburg werden die geïnd door Eneco.
Volgens mij maakt het inderdaad niet uit hoeveel mensen er ingeschreven staan.
Dat is zeker waar, maar het scheelt niet zo gek veel heb ik me laten vertellen.quote:Op maandag 19 oktober 2009 09:31 schreef Leandra het volgende:
Als er iemand bij je komt wonen is het waarschijnlijk wel handig je maandbedrag te verhogen, twee gebruiken nou eenmaal meer dan één.
Dat ligt er waarschijnlijk vooral aan of je beiden ongeveer hetzelfde aanwezigheidspatroon hanteert...quote:Op maandag 19 oktober 2009 09:34 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Dat is zeker waar, maar het scheelt niet zo gek veel heb ik me laten vertellen.
Ja, oke. Maar de wasmachine en de vaatwasser draaien toch wel. Net als de TV e.d.quote:Op maandag 19 oktober 2009 09:37 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat ligt er waarschijnlijk vooral aan of je beiden ongeveer hetzelfde aanwezigheidspatroon hanteert...
Als er dan ineens iemand thuis is op momenten dat er normaal niemand thuis is, dan kan het wel oplopen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |