Wasabi eten!quote:Op dinsdag 3 november 2009 21:28 schreef Jimbo het volgende:
oh om dr gelijk 2 af te strepen hier, kan iemand even een opdracht voor me bedenkendan kies ik de tofste / extreemste
Afschuwelijkste opdracht ooit! :pquote:
Inderdaadquote:Op woensdag 4 november 2009 14:48 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Afschuwelijkste opdracht ooit! :p
pak een instrument en ga 5 minuten meespelen met een willekeurige straatartiest, waarna je de eventuele muntjes die je ophaalt aan hem geeft.quote:Op dinsdag 3 november 2009 21:28 schreef Jimbo het volgende:
oh om dr gelijk 2 af te strepen hier, kan iemand even een opdracht voor me bedenkendan kies ik de tofste / extreemste
Je hebt wel een van de tofste lijsten die ik gezien heb!quote:Op woensdag 4 november 2009 14:56 schreef Twizu het volgende:
[..]
Inderdaad![]()
En nu moet niemand meer een opdracht voor 'm roepen, hehe
Danku. Ik heb er alleen verder niks meer aan gedaan..quote:Op donderdag 5 november 2009 18:25 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Je hebt wel een van de tofste lijsten die ik gezien heb!
wee ninjaquote:Op donderdag 5 november 2009 21:10 schreef Twizu het volgende:
[..]
Danku. Ik heb er alleen verder niks meer aan gedaan..
jij houd trouwens wel veel van plastic / bubblewrapquote:Op woensdag 4 november 2009 14:56 schreef Twizu het volgende:
[..]
Inderdaad![]()
En nu moet niemand meer een opdracht voor 'm roepen, hehe
Huh, how do you know?quote:Op donderdag 5 november 2009 21:53 schreef Jimbo het volgende:
[..]
jij houd trouwens wel veel van plastic / bubblewrap
plasticman stuart anyone?
ik weet allesquote:
Je stond al in de opquote:Op zondag 8 november 2009 21:22 schreef GlowingGirl het volgende:
Ik doe het nu ook al een tijdje, met dank aan ChipsZakwww.blogspot.com/leowel
Goed bezig! Geen afkickverschijnselen gehad?quote:Op dinsdag 10 november 2009 13:30 schreef Tamashii het volgende:
Yay! Weekend zonder internet volgehouden. :3
Weekend is toch niet zo moeilijk :/ .. ik ben ook hartstikke internetverslaafd, maar ik heb 3 keer een maand lang geen internet in mijn lijstje staan.quote:Op dinsdag 10 november 2009 23:35 schreef hydraulix het volgende:
Weekend zonder internet :| Respect! Ik moet eerlijk bekennen dat ik eigenlijk wel behoorlijk internetverslaafd ben!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |