Je bedoelt toch zeker niet dat het meisje d'r wijsvingers bij elkaar moet houden, die hem en haar voorstellen, en dan doet alsof hij een touwtje eromheen bindt waarbij hij dweept dat ze mettertijd wel dichter bij elkaar zullen komen?quote:Op zondag 18 oktober 2009 19:15 schreef Stevennn het volgende:
Maar geef toe: dat wijsvinger 'trucje' uit The Pick Up Artist is wel grappig
quote:Op zondag 18 oktober 2009 21:07 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Je bedoelt toch zeker niet dat het meisje d'r wijsvingers bij elkaar moet houden, die hem en haar voorstellen, en dan doet alsof hij een touwtje eromheen bindt waarbij hij dweept dat ze mettertijd wel dichter bij elkaar zullen komen?
Die vond ik ook wel beetje lamequote:Op zondag 18 oktober 2009 21:52 schreef Garisson72 het volgende:
En dat vond je wel grappig. Ja, dat kan natuurlijk. Ik vond het echt lame, but that's just me.
Ik heb geprobeerd sex te hebben in een Mini, dat lukt met mijn figuur dus nietquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 14:53 schreef Catbert het volgende:
[..]
Heb een telefoonnummer geregeld. Jij?
je mag nog steeds je eigen mening hebben heur.quote:
ge-wat?quote:Op maandag 19 oktober 2009 12:50 schreef Garisson72 het volgende:
Jij nog een beetje gekino'd en genegd dit weekend, dawg?
vrouwen bepoteld en daarna quasi-speels geminacht. C'mon man, get with the program!quote:
wie denk je dat ik ben? een pick-up artist?quote:Op maandag 19 oktober 2009 13:18 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
vrouwen bepoteld en daarna quasi-speels geminacht. C'mon man, get with the program!
I'll keep my fingers crossed in afwachting van jouw imaginaire touwtje.quote:Op maandag 19 oktober 2009 13:41 schreef BanSuSai het volgende:
Dit topic bloedt beetje dood.
Come on, meiden. Toon je aanwezigheid hier, en dan laat ik zien hoe een ware Don Juan het doet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |