Laat ik dat nou net niet bedoelen.quote:Op zondag 18 oktober 2009 16:36 schreef Xennia het volgende:
Ja, ik heb geen behoefte aan meiden versieren.
Hoe doe je het dan met meiden?quote:Op zondag 18 oktober 2009 16:42 schreef M_Schtoppel het volgende:
Pickup en gamen werkt het best bij jonge kipjes. Bovendien moet je bereid zijn ontiegelijk veel uit te gaan en je onder de mensen te begeven. Voor een halve kluizenaar als ik niets voor mij dus.
Snap je 't nog?quote:Op zondag 18 oktober 2009 16:48 schreef BanSuSai het volgende:
[..]
Hoe doe je het dan met meiden?
En kun je heel even je MSN in je profiel vermelden, dan voeg ik je wel toe.
En heeft het je iets opgeleverd?quote:Op zondag 18 oktober 2009 16:42 schreef M_Schtoppel het volgende:
Pickup en gamen werkt het best bij jonge kipjes. Bovendien moet je bereid zijn ontiegelijk veel uit te gaan en je onder de mensen te begeven. Voor een halve kluizenaar als ik niets voor mij dus.
Als iemand iets zoekt qua spullen, ik heb echt bijna alle shit op dit gebied.
Jij hebt mijn goedkeuring helemaal niet nodig.quote:Op zondag 18 oktober 2009 19:08 schreef BanSuSai het volgende:
Wil alleen even met M_Schtoppel overleggen over wat zaken. Mag dat?
Wat een bozigheid allemaal op een zondagavond.quote:Op zondag 18 oktober 2009 19:14 schreef Crutch het volgende:
Jij hebt mijn goedkeuring helemaal niet nodig.
Mijn advies wel:. stuur die gozer een PM om zijn MSN. Als je hier gaat lopen verkondigen dat hij 'm moet aangeven in z'n profiel dan kan iedereen zijn MSN zien.
bozigheid? hoezoquote:Op zondag 18 oktober 2009 19:16 schreef BanSuSai het volgende:
[..]
Wat een bozigheid allemaal op een zondagavond.
Jij kiest er zelf voor om je aangevallen te voelen.quote:Op zondag 18 oktober 2009 19:16 schreef BanSuSai het volgende:
[..]
Wat een bozigheid allemaal op een zondagavond.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |