We beginnen even met een simpel rekensommetje. Antwoord staat onderaan deze OP.
Wanneer het antwoord goed is: Reageren toegestaan. Wanneer het antwoord fout is: Je moet het IQ van een lantaarnpaal hebben -> Ga maar naar ONZ dus, daar zitten je soortgenoten. Rekenmachines en andere hulpmiddelen NIET toegestaan.
Komtie dan he:
1650:5+297
Waarom een toelatingstoets tot dit topic zullen jullie je misschien wel afvragen. Nou soortgelijk sommetje dienen de eerstejaars studenten van de
HBO opleiding PABO ( nee leuters, niet het blaadje PABO

) onder andere te maken om tot de opleiding toegelaten te worden. Maar liefst een kwart (

) van de mensen slaagt er niet in om zulks sommetje zonder hulp op te lossen..... Erg treurig.
Nou sprak ik gisteren met een meid die ook de PABO deed en flink aan het klagen was over de werkdruk die ze had op haar stageplaats. Toen ik daarop antwoorde dat ik me niet kon voorstellen dat het daadwerkelijk zo'n zware baan was, omdat ze gemiddeld 60 vrije dagen per jaar hebben schoot ze me toch uit haar slof ->

Ze maakte dan ook wel dagen van 08:00 tot 17:00 he !111111!!!
Dat ik vervolgens zei dat ze de pauzes van in totaal een uur en de woensdagmiddag die ze vrij hadden niet mee moest rekenen kookte ze zo ongeveer.
HET IS WEL HBO HE. IK HEB NET ZOVEEL GELEERD ALS DAT JIJ GEDAAN HEBT ->
Ik:
Dat heeft me aan het denken gezet... WTF leren ze nu eigenlijk op een HBO opleiding als de PABO. Moet ik dan denken aan:
- Binnen de lijntjes knippen
- Staartdelingen ->

- Aap/Noot/Mies
- Binnen de lijntjes kleuren
etc.
Het kan aan mij liggen maar dit vind ik meer iets voor het MBO ofzo

Klacht:
PABO in het algemeen als HBO beschouwen

Leraren die over werkdruk praten, terwijl ze twee maanden netto vrij hebben per jaar

Klacht vanwege vroeger:
Leraren in het algemeen
( met uitzondering natuurlijk van gewaardeerd ex-collega op FOK, en vaste WOS-bezoeker
-JD- .).
antwoord rekensommetje: 627[ Bericht 1% gewijzigd door de_boswachter op 16-10-2009 10:25:57 ]