trommelgeroffelquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 16:41 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Duurt lang...
Dan moeten ze de classic en ipod touch maar samenvoegen tot 1 apparaat,quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 16:37 schreef fyah het volgende:
[..]
ik weet niet of ze de ipod gaan vernieuwen (ok sowieso niemand hier) maar er was toch vorige maand nog een music event?
De huidige muis is ook kut. Ik heb hem verruild voor een goedkoop logitech ding, moet je nagaan.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 16:52 schreef katerwater het volgende:
[..]
De huidige muis vind ik maar kut. Dat bolletje is bij mij geblokkeerd
Ik ookquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 16:54 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
De huidige muis is ook kut. Ik heb hem verruild voor een goedkoop logitech ding, moet je nagaan.
Maar Logitech is dan ook de beste muizenmaker op de planeet.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 16:54 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
De huidige muis is ook kut. Ik heb hem verruild voor een goedkoop logitech ding, moet je nagaan.
Neequote:Op dinsdag 20 oktober 2009 17:01 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Even een compleet offtopic vraagje (vergelekn met afgelopen uren.)
iMac 2,66 4GB met een 9300M , Bootcamp & GTA IV. Gaat dat werken?
So truequote:Op dinsdag 20 oktober 2009 16:58 schreef Tijn het volgende:
[..]
Maar Logitech is dan ook de beste muizenmaker op de planeet.
Onder mijn 9600GT moet ik zelfs het meeste op Low draaienquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 17:01 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Even een compleet offtopic vraagje (vergelekn met afgelopen uren.)
iMac 2,66 4GB met een 9300M , Bootcamp & GTA IV. Gaat dat werken?
Dan koop ik hem en gebruik ik hem nooit.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 17:09 schreef Tijn het volgende:
Of je koopt een XBOX360 en je kunt niet alleen op de goedkoopste manier genieten van GTA IV, maar ook van twee uitbreidingen.
Ik zeg: doen
Als je die nou verpatst en een 360 koopt, daar zijn echt zoooveel coole spellen voor te krijgen voor wènug.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 17:10 schreef Tonio-mcdo het volgende:
[..]
Dan koop ik hem en gebruik ik hem nooit.
Same with Wii/Playstation 2/psp en de DS die liggen te verstoffen hier
Lijkt me wel waarschijnlijk nu je het zegt, en dan via disc sharing ofzo net als de MB Air.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 17:25 schreef Tonio-mcdo het volgende:
Hmm, Mac mini zonder Disc drive.. Lijkt me redelijk overbodig die eruit te laten lijkt mij? Of je moet hem nog kleiner willen maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |