Ja.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 00:22 schreef IHVK het volgende:
zijn die sterfgevallen bij wielrenners toeval?
Voor een (groot) deel toch wel dopinggerelateerd denk ik.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 00:22 schreef IHVK het volgende:
zijn die sterfgevallen bij wielrenners toeval?
Laten we dit even niet doenquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 00:24 schreef Krambo het volgende:
[..]
Voor een (groot) deel toch wel dopinggerelateerd denk ik.
Idemquote:Op maandag 12 oktober 2009 23:08 schreef Zwansen het volgende:
Krijg Pantani-flashbacks.
Tja,maar ik vind dit ook ver gezocht.quote:Op maandag 12 oktober 2009 23:25 schreef TGVkopper het volgende:
[..]
Las dat 'ie op vakantie was in Senegal. (plm 5 uur vliegen)
Tijdens een vliegreis (lang stilzitten en lage luchtdruk) loop je een verhoogd risico op diep veneuze trombose in je been. Als zo'n bloedprop losschiet komt ie in de longen.
Google maar eens op 'Economy class syndrome'
Toch is het zo.quote:
Ik opper alleen maar ietsquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 00:29 schreef Krambo het volgende:
[..]
Ik beantwoord gewoon een vraag hoor
Het is zo jong Salvadorquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 00:38 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Toch is het zo.
Al die hormoniale injecties en bloedtransfusies zijn echt niet goed voor je lichaam.
Dat is al 9 jaar zo.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 00:17 schreef Sautor het volgende:
Mwa, volgens mij was hij aardig op weg. Had een nieuwe trainer, was een nieuwe ploeg aan het zoeken. Had dan wel het gezeik met het BK tijdrijden, maar zoals mijn quote hierboven ergens, hij leek mentaal erg sterk.
Dat gevoel had ik ook. Hij leek weer iets van levensvreugde en liefde voor het wielrennen uit te stralen...quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 01:47 schreef golfer het volgende:
Ondanks zijn dopinggebruik en zelfmoordpogingen, dacht ik dat ie juist bezig was weer iets van z'n leven terug te pakken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |