Doe maar een linkje toch, ik ben daar wel discreet over.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:25 schreef APK het volgende:
[..]
Hij heeft er zelf ergens in TV een topic over geopend, maar de reacties waren niet echt om over naar in dit topic over te schrijven.
Ik weet niet hoor.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:23 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee, niet voor de koffie.
Weet niet precies hoe het programma heette, iets met de slimste ofzo, en Bridget Maasland presenteerde het.
Hij mocht mensen oproepen voor de screening en koffie rondbrengen natuurlijk.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:20 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En het programma waaraan hij meewerkte heeft een prijs gewonnen, dus slecht doet hij het niet.
Nieuwetijdskindquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:28 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Omschrijf in 1 woord wat-ie meer is dan?
Dat vinden sommige mensen echt zo niet nodig.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:24 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
Ga eff alles terugkijken,Huub is meer dan een telefoonverkoper spuit 11
puf het deze link kan je als terug lezenquote:
En na afloop de dames naar huis brengenquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:32 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Hij mocht mensen oproepen voor de screening en koffie rondbrengen natuurlijk.
Volgens mij heeft elke superheld wel eens voor z'n kind ergens op een dak gestaan.quote:
Begrijp ik,maar als je niet veel heb gestreamd heb je ook "veel" dingen gemist.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:32 schreef Stali het volgende:
[..]
Dat vinden sommige mensen echt zo niet nodig..
Ja diequote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:07 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Berga![]()
Zo heette mama Claire, ik dacht Berta ofzo maar wist dat het niet goed was. Berga
Ja, ik krijg dan een Google linkje, maakt niet uit, het is ook allemaal niet schokkend, denk ik.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:33 schreef peeet1 het volgende:
[..]
puf het deze link kan je als terug lezen![]()
http://www.google.nl/search?hl=nl&rlz=1T4HPEB_nlNL220NL221&q=DGK+in+de+media+fok&btnG=Zoeken&meta=
Dat was even zoeken: Talpa's Lekker Slim ontvangt grote internationale awardquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:29 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Doe maar een linkje toch, ik ben daar wel discreet over.
En andersom...quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:35 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
Begrijp ik,maar als je niet veel heb gestreamd heb je ook "veel" dingen gemist.
Huub is ook een meester in gitaar spelen,weet je dat eigenlijk wel?quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:35 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, ik krijg dan een Google linkje, maakt niet uit, het is ook allemaal niet schokkend, denk ik.
Ga even slapen ofzo.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:37 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
Huub is ook een meester in gitaar spelen,weet je dat eigenlijk wel?
quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:36 schreef APK het volgende:
[..]
Dat was even zoeken: Talpa's Lekker Slim ontvangt grote internationale award
quote:Talpa`s Lekker Slim/Pretty Smart wint C21 Media Award voor beste gameshow
De Talpa show Lekker Slim heeft woensdag 7 oktober in Cannes, op de Mipcom, de C21 Media Award gewonnen in de categorie beste gameshow. Het Talpa programma waarin de lekkere dames antwoord moeten geven op de meest uiteenlopende vragen was te dit voorjaar zien bij RTL 5 en in Turkije.
Lekker Slim nam het in de categorie beste gameshow op tegen The Cube van All3Media International en Richard Hammonds Blast Lab van September Films. Lekker Slim is dus als winnaar gekozen door de leden van C21Media in deze categorie.
Ik ben het uiteraard met je eens.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:35 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
Begrijp ik,maar als je niet veel heb gestreamd heb je ook "veel" dingen gemist.
Hij is vanmiddag langs geweest. Nee, ik ga niet zoeken.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 23:39 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
[..]
Lekker slim.. Heeft-ie gek 8 oktober geopend. Wat is dat in godsnaam?
En als die Huub dude nog maar paar dagen geleden iets gepost heeft, waarom houdt hij zich nu stil, of komt die gek straks nog even langs?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |