En ben de blik op de realiteit dan ook totaal kwijt.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 21:33 schreef Bowlingbal het volgende:
Ik woon in Rome, werk in New York en vlieg wekelijks first class op en neer met een Mac.
quote:
Een overgewaardeerde film waarin vampieren glinsteren in het zonlicht.quote:
Je lacht maar ik erger me er dood aan ... het lijken ook allemaal kloons van elkaar te zijn ... rood haar, paramore/kings of leon fan, etc. ... ik schaam me er bijna voor dat ik KOL wel goed vidnt dit wetende.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 21:33 schreef Bowlingbal het volgende:
Ik woon in Rome, werk in New York en vlieg wekelijks first class op en neer met een Mac.
Goed punt.quote:Op woensdag 7 oktober 2009 21:35 schreef Acinonyx het volgende:
Kut klacht en idem topic, twilight vergelijken met brakke mac computers is als appels met grasmaaiers vergelijken
South Park Rallyquote:Op woensdag 7 oktober 2009 21:39 schreef Armageddon het volgende:
Niet fucken met Twilight. Ik download er al mijn spellen en films.
ik vindt?!??!! Ik schaam me voor het niveau van de Nederlandse taal bij de jeugd van tegenwoordig....quote:Op woensdag 7 oktober 2009 21:38 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Je lacht maar ik erger me er dood aan ... het lijken ook allemaal kloons van elkaar te zijn ... rood haar, paramore/kings of leon fan, etc. ... ik schaam me er bijna voor dat ik KOL wel goed vidnt dit wetende.
Het is absolute KUT film met hoofdletter ... robert pattinson heeft een houterigheid waarop een plank jaloers zou worden. En die 20 jarige en 30 jarige dikzakken maar geilen, dan kristen stewart nog die lijkt alsof ze elk moment een zenuw inzinking kan krijgen ...quote:Op woensdag 7 oktober 2009 21:36 schreef MASD het volgende:
De film is niet eens zo slecht. Zeker geen parel, maar als je door het flinsterdunne verhaal en de plotholes heen kijkt is het een vermakelijke romantische komedie.
Je bent zeker een van die blanke 20 jarige meisjes ???quote:
Nog erger zijn de huppelkutjes die opeens "fan" zijn van Muse door Twilight..quote:Op woensdag 7 oktober 2009 21:38 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Je lacht maar ik erger me er dood aan ... het lijken ook allemaal kloons van elkaar te zijn ... rood haar, paramore/kings of leon fan, etc. ... ik schaam me er bijna voor dat ik KOL wel goed vidnt dit wetende.
(Y)quote:Op woensdag 7 oktober 2009 21:39 schreef Bob-B het volgende:
onterechte klacht. was vroeger een ideale manier om snel aan veel nieuwe games te komen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |