Whihihi.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 13:49 schreef Pagan het volgende:
Klant: Mag ik een heel volkoren?
Winkelmeisje: Ik heb alleen nog twee harde puntjes.
Klant: Dan moet je de verwarming hoger zetten.
quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 13:49 schreef Pagan het volgende:
Klant: Mag ik een heel volkoren?
Winkelmeisje: Ik heb alleen nog twee harde puntjes.
Klant: Dan moet je de verwarming hoger zetten.
Olly is leuk!quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 13:56 schreef Eisoep het volgende:
Haaiii ben er weer haha gezellig tijdens office beetje fok!ken en zie hier olly.. heb hem al vaker gepost[ afbeelding ]
Ah gossiequote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:08 schreef Eisoep het volgende:
ja maar als je aan zijn hoefjes kom dan niet!!!
hij ging gillen niet te best de hele buurt kwam kijken wat er was
gelukkig is hij deze traumatische ervaring alweer vergeten na een bak slobber
Joah, ik had 'm al gelezen... helaas. Moest meteen aan die zondagavond RTL5 show denkenquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:08 schreef Greys het volgende:
WHUT???????!?!?!?!?!!
Vaginale verzakking...WTF???
Vaak genoeg gezien.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:08 schreef Greys het volgende:
WHUT???????!?!?!?!?!!
Vaginale verzakking...WTF???
Ja ik zag dat het voorbij was gekomen in die Genante Aandoeningen show.quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:10 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Joah, ik had 'm al gelezen... helaas. Moest meteen aan die zondagavond RTL5 show denken
Ik snap het ook niet helemaal. Je halve ingewanden hangen dan dus via je muts eruit ofzo? Na een zwangerschap ofzo? En wtf heeft dat te maken met je bekkenbodemspieren, die houden toch niet hele zooitje nu binnen?quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:12 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja ik zag dat het voorbij was gekomen in die Genante Aandoeningen show.
Heb het (gelukkig!) niet gezien
(En ik heb vast niet goed opgelet bij biologie vroeger, want ik kan me dus echt NIETS voorstellen bij het feit dat 'je rectum dan via je vagina naar buiten komt'. Wát? Wát???????![]()
)
Ik snap er ook geen ruk van. Je uiteinde van je darm zit toch vást aan je kont, om het even lullig te zeggen? Hoe kan dat dan ineens via een andere uitgang naar buiten komen? Is heel je kont dan weg verder?quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:13 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik snap het ook niet helemaal. Je halve ingewanden hangen dan dus via je muts eruit ofzo? Na een zwangerschap ofzo? En wtf heeft dat te maken met je bekkenbodemspieren, die houden toch niet hele zooitje nu binnen?
Ik éigenlijk ook niet, maar het intrigeert me dan toch weer. Verdommequote:Nouja, eigenlijk wil ik het ook niet weten ook
Ja nou het lijkt mij dat niet het uiteinde maar gewoon een gedeelte van je darmen eruit hangt. Maar voor zover ik weet komt je vagina uit in je baarmoederquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:17 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik snap er ook geen ruk van. Je uiteinde van je darm zit toch vást aan je kont, om het even lullig te zeggen? Hoe kan dat dan ineens via een andere uitgang naar buiten komen? Is heel je kont dan weg verder?
[..]
Ik éigenlijk ook niet, maar het intrigeert me dan toch weer. Verdomme
Wel echt het uiteinde dusquote:Bij een verzakking kan de blaas, het rectum (het uiteinde van de dikke darm) of de baarmoeder via de schede naar buiten zakken
Nou het ligt vast aan mij en dat ik wanneer het kon bio heb laten vallen. En eigenlijk normaal gesproken op een niet-medische manier naar dat deel van de vrouw kijk (quote:
quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:25 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nou het ligt vast aan mij en dat ik wanneer het kon bio heb laten vallen. En eigenlijk normaal gesproken op een niet-medische manier naar dat deel van de vrouw kijk () Maar ik snap er geen flikker van hoe dat uiteinde uit je vagina kan zakken. Baarmoeder en blaas kan ik nog snappen, dat staat tenslotte er direct mee in verbinding...
Nee ja joh, lekker laten zitten!quote:en bij een enkele vrouw komt het laatste stuk van de dikke darm (rectum) naar buiten. Niet alle verzakkingen geven klachten. Als er geen klachten zijn, is behandeling niet nodig.
Nou ok niet direct wellicht, maar ik als man kan nog snappen dat een blaas en baarmoeder een logischere verbinding heeft met een vagina dan darmen. Tenminste, ik dacht dat dat logisch was, maar schijnbaar niet dusquote:
ja hey! Het is logischer dan darmen die eruit komen iigquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 14:28 schreef Greys het volgende:
[..]
Hij schreef al dat ie bio had laten vallen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |