Is het nu 189k of 198k?quote:Op maandag 5 oktober 2009 22:31 schreef Remon het volgende:
Een huisje waar ik interesse in heb dat vorig jaar nog nieuw opgeleverd is voor 157.500 staat nu te koop voor 189.000. ik dacht ik lees het verkeert maar het is toch echt 198k!
o-ohw de type polisiequote:
Wel in de belevingswereld van sommige fokkers (en het komende jaar gaat er nog wel de helft vanaf... minstens!quote:Op maandag 5 oktober 2009 22:37 schreef Five_Horizons het volgende:
verder: 3 á 4% per kwartaal (en dat al vier kwartalen achter elkaar?) Niet in Nederland, in elk geval
niet alleen mijn "wereld" de mijne.. ook die van de NVM-makelaars. die deze cijfers publiceertquote:Op maandag 5 oktober 2009 22:39 schreef anboni het volgende:
[..]
Wel in de belevingswereld van sommige fokkers (en het komende jaar gaat er nog wel de helft vanaf... minstens!)
Lees de grafieken dan eens goed.... ( 't.o.v. het voorgaande zelfde kwartaal een jaar eerder....)quote:Op maandag 5 oktober 2009 22:52 schreef Remon het volgende:
[..]
niet alleen mijn "wereld" de mijne.. ook die van de NVM-makelaars. die deze cijfers publiceert
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
heb je enigszins gelijk in. maar vind dit in deze tijd wel een beetje overdrevenquote:Op maandag 5 oktober 2009 22:46 schreef Plots het volgende:
Die prijsstijging is niet ongewoon toch? Vaak bij nieuwbouwwoningen kan je ervan op aangaan dat de eerste koper van het huis, lekker het huis met winst kan verkopen.
niet echt. dit zijn een ander kaliber woningen. vandaar mijn vergelijking met de nieuwbouw prijs koud een jaar geledenquote:Op maandag 5 oktober 2009 22:33 schreef Dennis101 het volgende:
Zijn er vergelijkbare huizen in de buurt waaraan je kunt afleiden of de vraagprijs reëel is?
Al zetten ze het voor een half miljoen te koop....quote:Op maandag 5 oktober 2009 22:55 schreef Remon het volgende:
[..]
heb je enigszins gelijk in. maar vind dit in deze tijd wel een beetje overdreven
En de tuin, vloerbedekking, gordijnen etc. Loopt allemaal waanzinnig hard op.quote:Op maandag 5 oktober 2009 22:58 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
En verder zegt de prijs v.o.n. nogal weinig: er kan een nieuwe keuken in zitten en een badkamer (die dus niet in de prijs zijn inbegrepen) én de bouwrente zit niet in dit bedrag.
die badkamer en keuken zijn in de bouw geplaatst dat weet ik aangezien ik de buren kenquote:Op maandag 5 oktober 2009 23:05 schreef Here2Stay het volgende:
Mischien is er een dikke keuken en badkamer ingebouwd en nog meer wat je aan een nieuwbouwhuis kunt laten doen? Dan kan de prijsstijging verklaren.
Als het huis casco werd opgeleverd en nu wel bewoonbaar is snap ik de prijsstijging wel..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |