Je kunt ook eerst gewoon ph-neutrale zeep/shampoo gebruiken die je gewoon bij een drogist of supermarkt kan kopen.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 11:05 schreef simmu het volgende:
je kan allergisch zijn voor zeep, sure. het kan ook dat je te warm of te vaak of te lang doucht. beetje mee experimenteren om daar achter te komen. als het de zeep is kan je proberen of het beter gaat met zo'n blok natuurzeep van bij de zweefteefwinkel.
Zou ik die vlekken dan niet over heel mn lichaam moeten hebben ?quote:Op donderdag 1 oktober 2009 11:05 schreef Lienekien het volgende:
Misschien douche je te lang/te heet?
Hm..natuurzeep...thnx voor de tip! Zal het een keer navragenquote:Op donderdag 1 oktober 2009 11:05 schreef simmu het volgende:
je kan allergisch zijn voor zeep, sure. het kan ook dat je te warm of te vaak of te lang doucht. beetje mee experimenteren om daar achter te komen. als het de zeep is kan je proberen of het beter gaat met zo'n blok natuurzeep van bij de zweefteefwinkel.
Heey,quote:Op donderdag 1 oktober 2009 11:05 schreef Volpez het volgende:
Hey DjinN, ik heb hetzelfde gehad. Ik kreeg alleen geen vlekken maar bultjes.
Ik ben aar de huisarts geweest en kreeg een zalfje tegen de jeuk en vervolgens moest ik alleen nog met ph-neutrale zeep wassen. Palmolive en FA waren volgens hem goed.
ik gebruike nl. eerst altijd Dove en Andrelon en daar kreeg ik het toen van.
Bij mij is het weg gebleven door die andere zeep te gaan gebruiken.
1x per dag...met haren wassen erbij : kwartier/20 minuten. Zonder haren wassen erbij minuut of 10quote:
Dat vind ik nog best lang! Ik douche hooguit 10 minuten, met haren wassen en benen scheren.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 11:10 schreef DjinN het volgende:
[..]
1x per dag...met haren wassen erbij : kwartier/20 minuten. Zonder haren wassen erbij minuut of 10
Nee die heb ik nog niet geprobeert. Wel van gehoord!quote:Op donderdag 1 oktober 2009 11:11 schreef Lienekien het volgende:
Heb je bijv. al eens Eucerin geprobeerd? Dat is echt heel mild.
Ja ik vind het prettig om fris de deur uit te gaan. Voel me ook niet op mn gemak als ik een dag niet gedoucht hebquote:Op donderdag 1 oktober 2009 11:13 schreef simmu het volgende:
eens per dag is trouwens ook nog best veel hoor. ik douche om de dag, tenzij ik me om wat voor reden dan ook kapot gezweet heb. uiteraard wel op de niet-douchen dag eventjes diverse regionen boenen met een washandje
oh, zeer true! die merkte ik bij mijn dochtertje. doe haar vaker dan tweemaal per week in bad en ze zit onder de berg. gegarandeerd! shampoo gebruik ik al helemaal niet meer, na 2 x (en dus 2 x gigaberg) heb ik dat afgeschaft. we doen dus tegenwoordig zo'n 2maal per week in bad met enkel een beetje schuimspul en invetten met olie erna. ze ruikt bijna altijd babyfrips, heeft nooit berg en is (meestal) wel schoonquote:Op donderdag 1 oktober 2009 11:23 schreef twiFight het volgende:
Waarom douch je je eigenlijk elke keer met zeep? dat is helemaal niet nodig. Zeep is tegenwoordig voornamelijk veredelde parfum, en stinken doe je na een douch toch al niet meer, dus je hoeft je echt niet elke keer helemaal met zeep te wassen. gewoon oksels en je kruis, en laat de zeep voor de rest eens staan. dag wel zeep, dag geen zeep, dag wel zeep, dag geen zeep, enz
Dat wordt ook door de Dermatoloog aangeraden bij huidproblemen.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 11:11 schreef Lienekien het volgende:
Heb je bijv. al eens Eucerin geprobeerd? Dat is echt heel mild.
heb ik ook. goede vochtinbrengend spul doet wonderen daarmeequote:Op donderdag 1 oktober 2009 20:54 schreef jUsTmE13o2 het volgende:
weet je, ik heb dat ook!
ik heb het zelfs als ik zonder zeep gedoucht heb!
ik krijg jeuk aan mijn benen (vooral onderbenen), gewoon niet te harden. Ik heb geen idee hoe het komt, ik vermoed zelf dat ik een erg droge huid heb.
mijn voorhoofd jeukt ook altijd heel erg als ik gedoucht heb en daarna naar buiten ga zonder creme opgesmeerd te hebben. dus droogheid denk ik.
van bepaalde doucheproducten krijg ik het erger dan van andere (ik ben niet van plan altijd zonder zeep te douchen aangezien ik zelfs zonder product jeuk krijg)
haha nou ik ben zeer benieuwd, alle tips zijn welkom! meestal zit ik het maar even uit, duurt nooit heel erg lang. soms wel vervelend als ik haast heb want in het begin jeukt het zo erg dat ik niet stil kan blijven staan, wat lastig is met tuttebellen :pquote:Op donderdag 1 oktober 2009 21:35 schreef simmu het volgende:
[..]
heb ik ook. goede vochtinbrengend spul doet wonderen daarmeeik zal vanavond eens kijken welke ik heb, hele dure die ik van mijn nichtjes gekregen had
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |