Peeps, even een vraagje, misschien hebben andere huisdierenliefhebbers soort gelijk iets meegemaakt.
Geval is, een van de overburen is nogal een aparte man die overtuigd is van het feit dat hij privileges geniet omdat hij al 40 jaar in de straat woont.
Dat uit zich bijvoorbeeld door vaak 2 parkeerplekken te gebruiken voor 1 auto in de toch al krappe straat.. als je daar wat van zegt heb je A) geen opvoeding genoten B) Geen respect voor oudere (zie A) en C) Ben je onbeschofte vlerk.. hij mag dat, doet dat ook en jij moet maar je auto 2 straten verderop kwijt.
Zet je de auto voor zijn deur neer omdat er nergens anders plek is, dan kun je er donder opzeggen dat ineens je spiegels dichtgeklapt zijn.. om wat voor vreemde reden dan ook. Blijf met je tengels van mijn auto denk ik dan.
Dus dat geeft soms wel eens wat strubbelingen met mij.. maar enfin, tot zover een klein beeld van die ouwe seniel.
Nu spreek ik net mijn vrouw over de telefoon die mij doodleuk mede deelt dat onze kat door hem van zijn auto afgeslagen is... ik zeg: geduwd misschien? Neen, geslagen.
Mijn eerste reactie zal ik even voor mij houden, laten we het er op houden dat hij mag blij zijn dat ik het niet gezien heb, dan had hij pas rede tot hartkwalen gehad.
Maar goed.. mijn vraag is eigenlijk.. mag dat zomaar? Mag je zomaar aan andermans huisdieren komen? Verjagen kan ik mijn indenken.. maar slaan telt dat ook?
Heeft iemand een soortgelijk vraagstuk wel eens gehad, wat was de uitkomst?
Misschien niet helemaal het juiste forum er voor, misschien meer rechtenkwestie maar aangezien hier de meeste huisdierbezitters komen is de kans groter dat mijn vraag hier beantwoord kan worden, anders natuurlijk een schopje richting WGR.