heb je het al uitgeprobeerd op je novio?quote:
Niemand durft toe te geven dat ze porno kijkenquote:Op vrijdag 25 september 2009 16:11 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, alleen als het woordje 'porno' al hier valt, dan wordt iedereen obstinaat, dus vandaar mijn reactie, Tuurlijk kijk ik porno, maar is meestal als wallpaper op de tv. (ligt er aan wat voor feestje thuis wordt gegeven)
Ik vind het te duur om te kopenquote:Nee, dat kijk ik niet, vind ik niets aan. Ik ga meer voor de hardcore stuff. Tuurlijk op sites als adultrental, ActiveDuty (is van de company). Maar eigenlijk alleen maar DVD's. Nee, ik heb geen porno op pc. (ik geloof dat dat heel zeldzaam is,![]()
ik zei toch gisteren dat ik nooit download omdat het teveel werk is?
het poot gedeelte klopt in ieder gevalquote:Op vrijdag 25 september 2009 16:10 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dat laatste zeg ik dan ook weer niet
(Wat is dat toch hier met emnsen die mijn woorden invullen?)
Ben denk ik eerder een kippenpoot
usted puede probar primero y luego mequote:
Ik wel hor, alleen die 1min 15 previews laten ze nooit het eind zienquote:Op vrijdag 25 september 2009 16:12 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Niemand durft toe te geven dat ze porno kijken
[..]
Ik vind het te duur om te kopen
Als wallpaper op een feestje? Wat voor feestjes geef jij?
Is het dan net als bij voodoo dat ik 't ook ga voelen als je aan me knabbelt, bijt en zuigt?quote:Op vrijdag 25 september 2009 16:12 schreef Tha_Erik het volgende:
Dat eten we vanavond! IOk zal aan je denken.
quote:Op vrijdag 25 september 2009 16:14 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
usted puede probar primero y luego me
LOL shut upquote:Op vrijdag 25 september 2009 16:12 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
heb je het al uitgeprobeerd op je novio?![]()
Kunnen we een spring wedding verwachten? Of gaat dat nog te snel?![]()
Ik hoop hetquote:Op vrijdag 25 september 2009 16:15 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Is het dan net als bij voodoo dat ik 't ook ga voelen als je aan me knabbelt, bijt en zuigt?
quote:Op vrijdag 25 september 2009 16:12 schreef Vlarp het volgende:
[..]
Niemand durft toe te geven dat ze porno kijken
[..]
Ik vind het te duur om te kopen
Als wallpaper op een feestje? Wat voor feestjes geef jij?
quote:Op vrijdag 25 september 2009 16:14 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
usted puede probar primero y luego me
.......... en ook dat je dan het borstbeen doormidden breekt om een wens te doen dat ik dan in tweeen knak?quote:
1m 15? dat wordt snel handkarren....quote:Op vrijdag 25 september 2009 16:14 schreef El_Mismo_Loco het volgende:
[..]
Ik wel hor, alleen die 1min 15 previews laten ze nooit het eind zien
that's like sjow vervelend
Neequote:Op vrijdag 25 september 2009 16:15 schreef Waxxer het volgende:
Wát een emotionele toestanden hier!Gaat het wel goed met jullie?!
Hay suficiente para dos ?quote:
WTF?!quote:De brandweer van Sint Petersburg, in de Amerikaanse staat Florida, heeft vandaag een man overreden. Ironisch genoeg rukte de brandweer juist uit om deze man te helpen.
Vandaag kwam een melding binnen over een bloedende man, die vlakbij de brandweerkazerne lag. Hierop rukten de spuitgasten met groot materieel uit om de man te helpen.
Wat men echter niet wist, was dat het slachtoffer voor de grote overheaddeur van de kazerne lag. De brandweerlieden stapten in de vrachtwagen, startten deze en reden het gebouw uit, dwars over het slachtoffer heen.
De voorwielen van de brandweerwagen misten de man op een haar na. Het onfortuinlijke slachtoffer bleef hierop onder de wagen hangen. De vastzittende man is losgemaakt en met zeer ernstige verwondigen overgebracht naar het ziekenhuis.
Maar Mismo kwam toch uit de buurt van belgiëquote:Op vrijdag 25 september 2009 16:25 schreef mike_hunt het volgende:
[..]
1m 15? dat wordt snel handkarren....
die ligt er bij net zoals die leraarquote:Op vrijdag 25 september 2009 16:24 schreef Ang3l het volgende:
[..]
.......... en ook dat je dan het borstbeen doormidden breekt om een wens te doen dat ik dan in tweeen knak?
O nee dat is bij kalkoen
I don't gobble.
quote:Op vrijdag 25 september 2009 16:34 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Maar Mismo kwam toch uit de buurt van belgië
vamos a investigarquote:
Ik snap em inderdaad niet evenquote:Op vrijdag 25 september 2009 16:41 schreef Stroekie het volgende:
[..]
volgens mij vat jij de connectie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |