Aha! Super. Thanks.quote:Op donderdag 26 november 2009 17:46 schreef bokkepoot het volgende:
Bij nudie staan de was voorschriften op de linkerzak binnenkant.
En ja als ze stretch hebben krimpen ze wat.
Ze zeggen zelf 3%.Er wordt dan ook geadviseerd om het al te dragen als ie nog nat is
Opzich wel, maar om één of andere reden ben ik nooit zo gek van riemen. Don't ask me whyquote:Op donderdag 26 november 2009 22:07 schreef bbaadd het volgende:
riem? daar zijn die dingen toch voor
Gewoon zelf makenquote:Op woensdag 25 november 2009 20:50 schreef Tijntjes het volgende:
Hey, weet iemand waar deze jeans van Cheap Monday nog te vinden zijn?
Zou een leuk zijn kerstcadeautje voor mn vriendin!
[ afbeelding ]
Je had er bij in moeten zittenquote:Op zondag 6 december 2009 16:03 schreef M1stral het volgende:
Nou, mijn Somet's liggen momenteel in de badkuip. Lekker warm water. Hopen dat de fit nog iets beter word en ik wat meer van zijn "stijfheid" terugkrijg. Misschien neem ik nog moeite foto's te posten.
Oh okay ik doe meestal gewoon het water warm (niet extreem warm) en dan gewoon in bad springen met broek en dan dragen tot hij droog isquote:Op zondag 6 december 2009 22:06 schreef M1stral het volgende:
Ik heb vier eenheden waterkoker in de badkuip gegooid en vervolgens de douche op maximale temperatuur bijgemend... En toen nat aangetrokken. Dus daarvoor hoef ik in dit geval niet in een badkuip te zitten... Had zowiezo niet gepast, gezien het een babybadje was, haha.
wat voor broeken zijn het?quote:Op donderdag 10 december 2009 22:55 schreef niet_toegestaan het volgende:
Kan iemand me aub uitleggen hoe je je broek goed kan laten soaken tot je eigen maat? Ik heb nu 2 broeken waarvan de lengte prima is, maar de pijpen vind ik net ietsje te wijd.
Anyone?
Bedoel je dat het merk, of wat meer specifieker?quote:Op donderdag 10 december 2009 23:21 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
wat voor broeken zijn het?
Kunnen die em ook innemen in de omtrek dan?quote:Op donderdag 10 december 2009 23:48 schreef unioz het volgende:
zullen niet echt krimpen met een soak/hete wasbeurt. Dan kan je beter naar een kleermaker gaan.
Prijzen waren ok. 100 euro voor een avelon selvage broek. 50 euro voor een blue blood trui en 25 euro voor een blue blood tshirtje. En ik kreeg daar nog eens 50% korting over. Goede deals dus.quote:Op donderdag 10 december 2009 20:31 schreef M1stral het volgende:
3 items Stansfield. Ben je daar nog veel geld aan kwijt geweest? Ikzelf heb al een tijd niets van Blue Blood aangeschaft, zeker geen jeans... Huidige collectie is niet voor mij weggelegd, al vind ik wel dat de bovenkleding, shirts, truien en vooral overhemden toch vaak wel de moeite waard zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |