Raar, in je TT staat toch echt 'goede speakers' ...quote:Op maandag 21 september 2009 14:28 schreef Dountill het volgende:
De speakers kunnen voor 20 euro afgehaald worden. Nieuwwaarde is 59,- Zijn als het goed is ook nog in nieuwstaat. Komen uit faillissement verkoop weg.
Ik weet niet zeker of ze nieuw zijn. In nieuwstaat zijn ze zeker.quote:Op maandag 21 september 2009 14:52 schreef PartyAmber het volgende:
[..]
Raar, in je TT staat toch echt 'goede speakers' ...
Ik vind het vreemd dat je zegt dat het goede speakers zijn, terwijl je ze niet zelf beluisterd hebt en niet eens weet welk merk / type het is.quote:Op maandag 21 september 2009 14:54 schreef Dountill het volgende:
[..]
Ik weet niet zeker of ze nieuw zijn. In nieuwstaat zijn ze zeker.
Kan niet, ze laten de koop staan. Ik heb waarschijnlijk ook al iets geregeld met een medetweaker.quote:Op maandag 21 september 2009 15:02 schreef lesley het volgende:
bva auctions bellen en iets regelen lijkt me verstandiger
Oh, ik dacht dat je bedoelde kwalitatief goed.quote:Op maandag 21 september 2009 15:02 schreef Dountill het volgende:
Als je mijn verhaaltje leest komen de speakers uit faillissement. De speakers zijn dus nog in nieuwstaat, dus dan zijn ze toch nog goed? Ontopic aub
bij lezen van die nieuwprijs haakte ik ook afquote:Op maandag 21 september 2009 15:16 schreef PartyAmber het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat je bedoelde kwalitatief goed.
Er worden genoeg nieuwe speakers verkocht die kutgeluid geven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |