Ik denk dat je vrouwen die het niet gebruiken ook niet erg zal waarderen. Maar hey, wat maakt dat uit als je naakte vrouwen alleen van je 24" 16:9-monitor kent.quote:
Je hebt gelijk.quote:Op zaterdag 19 september 2009 14:59 schreef TNA het volgende:
Misleidende TT. Ze ging in discussie over de prijs, niet over het product.
Dit dus. En anders was het toch ook geen probleemquote:Op zaterdag 19 september 2009 14:59 schreef TNA het volgende:
Misleidende TT. Ze ging in discussie over de prijs, niet over het product.
Je posticon.quote:Op zaterdag 19 september 2009 15:03 schreef Biogarde het volgende:
Van de andere kant, je weet nu wel zeker dat ze een fris kutje heeft
Maar het is toch veelal 16:10quote:Op zaterdag 19 september 2009 15:01 schreef TNA het volgende:
[..]
Ik denk dat je vrouwen die het niet gebruiken ook niet erg zal waarderen. Maar hey, wat maakt dat uit als je naakte vrouwen alleen van je 24" 16:9-monitor kent.
Even voor het gros van de FOK!kers: Een kutje is zo'n dingetje in een vrouw. Hier stop je je pielemans in. Dat ding om te plassen idd. En die heeft meerdere functies! Ja, God was dronkenquote:Op zaterdag 19 september 2009 15:03 schreef Biogarde het volgende:
Van de andere kant, je weet nu wel zeker dat ze een fris kutje heeft
Ja...dus?quote:Op zaterdag 19 september 2009 15:05 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Even voor het gros van de FOK!kers: Een kutje is zo'n dingetje in een vrouw. Hier stop je je pielemans in. Dat ding om te plassen idd. En die heeft meerdere functies! Ja, God was dronkenAnyway, mochten ze het ooit over een kutje hebben, dan is het dat ding in een vrouw.
Educatie.quote:
Nee, maar er zijn grenzen.quote:Op zaterdag 19 september 2009 15:03 schreef pc-fr34k het volgende:
[..]
Dit dus. En anders was het toch ook geen probleemAls iemand een vraag heeft over een product wat verkocht wordt in een winkel is het toch niet raar dat daar over gesproken wordt
Topicwaardig.quote:Op zaterdag 19 september 2009 15:05 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Dat ding om te plassen idd. En die heeft meerdere functies! Ja, God was dronken
Inderdaad. Het is hier alleen maar jolijt, mensen. Dan ga je maar naar een café. Fok! is een combinatie van plezier maken en leren.quote:
quote:
Waarom niet? Moet je je er voor schamen dat je je kut wast ofzo?quote:Op zaterdag 19 september 2009 15:07 schreef Extraneus het volgende:
[..]
Nee, maar er zijn grenzen.Je gaat toch niet in het openbaar praten over Lactacyd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |