dan had hij zeker niet aan de ritalin gezetenquote:Op zaterdag 19 september 2009 11:46 schreef ArjanDokelaar het volgende:
Albert Einstein is van school gestuurd en geweigerd aan de Universiteit Zurich Polytechnic. Hij werd door leraren omschreven als mentaal traag, niet sociaal en afwezig in eigen domme dromen. Hij sprak geen woord tot hij 4 jaar oud was en kon pas lezen toen hij 7 jaar oud was. Je kunt natuurlijk al raden hoe men tegenwoordig met dit soort kinderen omgaat, en wat dat voor gevolgen heeft voor ons allemaal.
http://www.theaustralian.(...)210209-23289,00.htmlquote:Trevor Parmenter, hoogleraar ontwikkelingsbiologie handicap studies aan de faculteiten van de onderwijs-en geneeskunde aan de Universiteit van Sydney, zegt dat ondanks dat hij wel geloofde dat sommige kinderen een conditie hadden waarvoor behandeling gewenst was, de aanwezigheid van ADHD bij de kinderen meestal kunstmatig aangeleerd was.
Ik heb de mensen om me heen die druk zijn nooit als dom gezien ze maakten hooguit domme keuzes door die drukte. Maar ik vind dat men geen labels moet gaan plakken om medicijnen te verkopen. Ik ken ook slome mensen moeten we die dan maar speed voorschrijven ?quote:Op zaterdag 19 september 2009 11:47 schreef Wiebelkont het volgende:
Het word inderdaad ook als mode-ziekte gebruikt maar andersom ook: mensen die het echt hebben, worden versleten voor dom of lui.
Het is kwetsend om te zeggen dat mensen met ADHD 'zich aanstellen' of 'vast aan wat anders' lijden. Er zijn ook zat mensen met post-traumatische stress, ga jij daartegen ook roepen dat ze zich aanstellen?
Over welk onderzoek heb je het nu? En ik ben toch niet de enige die zegt dat ADHD bedrog is en dat de 'ziekte' aangeleerd is? Dat doen hoogleraren en wetenschappers, en echt niet omdat ze daarmee rijk worden.quote:Op zaterdag 19 september 2009 11:54 schreef Dragorius het volgende:
Gast, prima dat je wil ageren, maar ADHD is weldegelijk een echte ziekte. Ga het niet afdoen als een onmeetbare "verzonnen / aangeleerde" stoornis. Dat is echt niet tof.
Dat onderzoek is ook onduidelijk, was er een controlegroep zonder Ritalin bij betrokken? Dat kun je er allemaal niet uit halen en weet je dus nooit afdoende voor zo'n conclusie.
Maar dat is mijn bescheiden mening.
Allicht dat je je ziek voelt als je vanaf 5-6 jaar oud Ritalin met de paplepel ingegoten krijgt. Begrijp je dat niet?quote:“Methylphenidate, waarvan men in de veronderstelling is dat het een onschadelijke samenstelling is, kan structurele en biochemische effecten hebben in sommige gebieden van de hersenen die zelfs groter zijn dan die van cocaïne. Verdere studies zijn nodig om de implicaties op het gedrag in kaart te brengen en om het mechanisme waarmee de medicijnen de synapse formatie aantasten te begrijpen.” zegt RU senior research associate Yong Kim, co-auteur van de nieuwe studie die gepubliceerd is in het februari 3e editie van het tijdschrift Proceedings of the National Academy of Sciences
Dat van die genetische aanleg. Dat is je reinste bedriegerij volgens de hoogleraren met wie ik contact heb.quote:Op zaterdag 19 september 2009 11:58 schreef Dragorius het volgende:
Lees anders eerst Re zijn posts even
Dat is een mening van bepaalde mensen. Net zoals homofilie in de hersenen geconstateerd is kan je dus stellen dat dat dus ook een ziekte is.quote:Op zaterdag 19 september 2009 11:54 schreef Dragorius het volgende:
Gast, prima dat je wil ageren, maar ADHD is weldegelijk een echte ziekte.
Nee, dat van die NICE.quote:Op zaterdag 19 september 2009 12:00 schreef ArjanDokelaar het volgende:
[..]
Dat van die genetische aanleg. Dat is je reinste bedriegerij volgens de hoogleraren met wie ik contact heb.
Het is namelijk hetzelfde als een genetisch verband proberen vinden voor mensen die in hun leven snel het beroep Bouwvakker of Minister kiezen.
Het heeft niets te maken met een ziekte.
Anderen zeggen weer van niet, bovendien is dat een bekende drogredenering.quote:Op zaterdag 19 september 2009 11:56 schreef ArjanDokelaar het volgende:
[..]
Over welk onderzoek heb je het nu? En ik ben toch niet de enige die zegt dat ADHD bedrog is en dat de 'ziekte' aangeleerd is? Dat doen hoogleraren en wetenschappers, en echt niet omdat ze daarmee rijk worden.
Dat is geen feit, dat is jouw mening. Er bestaat ook geen definitie voor "fysiologisch ziek in de hersenen". Je link gaat daar ook helemaal niet over. Die gaat over slechtere groei (te verwachten met stimulantia die de eetlust verminderen), maar dat is sowieso steeds minder relevant omdat het gaat over gevallen waar volgens nieuwe standaarden geen medicijnen meer worden voorgeschreven.quote:Na een paar jaar Ritalin ben je ook echt fysiologisch ziek in de hersenen, en dat is toch echt een feit.
Mening.. kom nu toch. De studies tonen aan dat Ritalin meer schade veroorzaakt in de hersenen dan regelmatig cocaïnegebruik, en jij hebt het over een mening???quote:Op zaterdag 19 september 2009 12:06 schreef eleusis het volgende:
Dat is geen feit, dat is jouw mening. Er bestaat ook geen definitie voor "fysiologisch ziek in de hersenen". Je link gaat daar ook helemaal niet over. Die gaat over slechtere groei (te verwachten met stimulantia die de eetlust verminderen), maar dat is sowieso steeds minder relevant omdat het gaat over gevallen waar volgens nieuwe standaarden geen medicijnen meer worden voorgeschreven.
Ook als die guidelines voorschrijven om patiënten te euthanaseren om ze te verlossen van de kwelling van het leven, zoals in de periode voorafgaande aan de holocaust een feit was? Dan voer je de richtlijnen ook gewoon uit?quote:Op zaterdag 19 september 2009 10:13 schreef Re het volgende:
D
mensen moeten niet zo snel gaan lopen blaten en schreeuwen, ze moeten gewoon de guidelines opvolgen
http://guidance.nice.org.uk/CG72/NiceGuidance/doc/English
http://www1.uni-hamburg.de/rz3a035//psychiatry.htmlquote:Op 1 september 1939 werd de ”Ethanasieerlaß” (Euthanasie decreet) bekend gemaakt aan de directeuren van psychiatrische instellingen binnen de vooroorlogse grenzen van Duitsland. De directeuren kregen voor elke patiënt een registratieformulier aangeboden voor een specifiek opgerichte psychiatrische administratie in Berlijn, om te bepalen of de patiënt aan de voorwaarden voor dood voldeed. Een groep van de meest vooraanstaande psychiaters van Duitsland werd aangesteld als ”T 4 Gutachter” (T 4 Experts), die de registratieformulieren controleerden. Een groep van experts reisde van instituut naar instituut om de compleetheid en correctheid van de registratieformulieren te controleren, en in het speciaal bij een van de weinige instellingen wiens directeur had geprobeerd om de registratie te vertragen.
Zes instituten binnen de vooroorlogse grenzen van Duitsland werden geleegd en voorzien van gaskamers. Een transportbedrijf, speciaal opgericht voor het doel, bracht de geselecteerde patiënten van de psychiatrische ziekenhuizen naar de exterminatie instituten, meestal in groepen van 40 tot 120 patiënten. Onmiddelijk na het arriveren van de patiënten werden ze ontkleed, gefotografeerd, genummerd met een stempel op hun schouder of arm, kort gezien door een psychiater die hun identiteit controleerde op basis van een bestand, waarna ze naar een gaskamer werden begeleid. Carbon Monoxide werd de kamer binnengebracht terwijl een psychiater toekeek via een raam.
en hiermee gaat het topic op slot, jammerquote:Op zaterdag 19 september 2009 12:24 schreef ArjanDokelaar het volgende:
[..]
Ook als die guidelines voorschrijven om patiënten te euthanaseren om ze te verlossen van de kwelling van het leven, zoals in de periode voorafgaande aan de holocaust een feit was? Dan voer je de richtlijnen ook gewoon uit?
[..]
http://www1.uni-hamburg.de/rz3a035//psychiatry.html
Geschreven door een Joodse holocaust geleerde.
ADHD is bedrog, dus de richtlijnen opvolgen is niet in het belang van de mensheid of die kinderen.
elk medicijn heeft bijwerkingen, iemand die dat ontkent of geen oog voor heeft heeft het niet op een rijtjquote:Op zaterdag 19 september 2009 12:54 schreef Barbusse het volgende:
Die verhalen over de schadelijkheid van de medicijnen, daar schrik ik wel een beetje van. Dat ADHD en aanverwante stoornissen niet bestaan is volgens mij iets te hoog gegrepen, wel ben ik van mening dat het mode is om op ieder "anders" gedrag een psychiatrisch etiket te plakken. Ik denk dus ook dat, ongeacht of de stoornis bestaat, veel mensen medicijnen slikken die ze eigenlijk niet nodig hebben. Maar als de medicijnen zó schadelijk zijn als jij schetst, waarom zijn ze dan nog verkrijgbaar?
in muizen die het geinjecteerd krijgen, artikel zelf (dus niet de site waar dit stukje op staat) nuanceert de bevinden trouwens.. er zijn effecten te zien in de hersenen, maar ja dat is niet zo vreemd voor psychostimulantenquote:Op zaterdag 19 september 2009 12:09 schreef ArjanDokelaar het volgende:
[..]
Mening.. kom nu toch. De studies tonen aan dat Ritalin meer schade veroorzaakt in de hersenen dan regelmatig cocaïnegebruik, en jij hebt het over een mening???
Dit is wetenschap man!
[ afbeelding ]
http://news.softpedia.com(...)e-Brain-103929.shtml
link is dood en gaat niet over ADHD aan banden leggenquote:Op zaterdag 19 september 2009 12:33 schreef ArjanDokelaar het volgende:
De Tweede Kamer wil ADHD aan banden leggen.
De kosten voor de AWBZ (zorg voor gehandicapten en psychiatrisch patiënten) reizen de pan uit. De psychiatrische epidemieën onder kinderen groeien explosief.
Het kabinet grijpt in.
http://www.ad.nl/binnenla(...)_geen_hulp_meer.html
Miljarden?... graag een bronquote:Op zaterdag 19 september 2009 12:34 schreef ArjanDokelaar het volgende:
Een meerderheid in de Tweede Kamer wil van het kabinet weten waarom zoveel kinderen in Nederland een psychiatrisch etiket krijgen opgeplakt.
Uit onderzoek van Elsevier blijkt dat in Nederland veel meer kinderen worden gediagnostiseerd met een psychiatrische aandoening dan in andere westerse landen.
Veel van deze kinderen, met labels als ADHD, PDD-NOS of een andere gedragsstoornis, komen terecht op het speciaal onderwijs. Dit fungeert vaak als een glijbaan naar een levenslange arbeidsongeschiktheidsuitkering, de Wajong, en additionele sociale zorg zoals het PGB budget. Gevreesd wordt voor een nieuw AOW-debâcle.
http://www.elsevier.nl/we(...)l-gekke-kinderen.htm
Dat is ook wel heel erg. Het gaat om miljarden per jaar aan schade. Niet alleen de kosten voor psychiatrische zorg en pillen, de financiële schade gaat veel verder dan dat. De kosten stijgen exponentieel.
Ah, duidelijk. Dat ieder medicijn bijwerkingen heeft is mij ook wel bekend hoor. Alleen dacht ik dat dit wel te erg zou zijn. Ik ken TS niet, dus zijn persoonlijke motivatie was mij onbekend btw.quote:Op zaterdag 19 september 2009 12:58 schreef Re het volgende:
[..]
elk medicijn heeft bijwerkingen, iemand die dat ontkent of geen oog voor heeft heeft het niet op een rijtj
en die medicijnen zijn helemaal niet zo schadelijk als TS stelt, die is al 10 jaar bezig met een ccrusade tegen de psychiatrie dus elk artikeltje dat hij vind wordt breed uitgemeten , tegen bewijs wordt genegeerd
en als je wijst op de tegenwoordige guidelines die ervanuitgaan dat je kinderen helemaal geen medicatie moet geven tegen ADHD komt hij met een euthanasie guidline tegen Joden
prima, maar dus niet hier, hij heeft een eigen website
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |