quote:Op dinsdag 6 oktober 2009 11:38 schreef humidity het volgende:
Zo, ik ben even een paar jaar niet meer op het fok!forum geweest, en nu lijkt er op dat er wel (eindelijke) een actief bassisten topic loopt :-) nice!
AmpeG WFTquote:Op dinsdag 6 oktober 2009 11:38 schreef humidity het volgende:
Zo, ik ben even een paar jaar niet meer op het fok!forum geweest, en nu lijkt er op dat er wel (eindelijke) een actief bassisten topic loopt :-) nice!
Ik wilde het ookal zeggen,quote:
quote:Op donderdag 8 oktober 2009 08:14 schreef KaMo het volgende:
[..]
Ik wilde het ookal zeggen,
maaar geen reden voor, ik heb nog nooit over een ampeg gespeeld namelijk
Het lijkt op een stukje slap-instructie.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 10:40 schreef YoshiBignose het volgende:
Weet iemand van wie dit nummer is?
http://www.mijnbestand.nl/Bestand-O3SF7GFTB3KQ.wav
Het lijkt op Mark King, maar veel meer bassisten ken ik niet
Dat is een geslapte bas uit een DX-7 synthesizerquote:Op donderdag 8 oktober 2009 14:11 schreef Sautor het volgende:
Het deed mij aan die stukjes tussen Seinfeld denken, maar dat zal het ook wel niet zijn
Dat zullen de baslijnen uit Justice hoogstwaarschijnlijk ook wel zijn. Hoewel die lijnen wel heel vet zijn!quote:Op donderdag 8 oktober 2009 14:15 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dat is een geslapte bas uit een DX-7 synthesizer
Ik slide soms met deze ketting over me bas heen, en ga dan funky rocken.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 03:23 schreef MASD het volgende:
Zeg, spelen jullie eigenlijk alleen maar traditioneel bass of gebruik je soms experimentele methodes? Ongebruikelijke stemmingen, schroevendraaiers, bogen etc. Vind het soms namelijk wel tof om wat experimentele ambient te maken of te kijken wat eigenlijk allemaal mogelijk is op het instrument.
En nu krijg ik zo'n leeg gevoel over me heen. Ik ga fucking meer dan 1000 euro uitgeven voor een basgitaar.quote:
16,66 euro netto per uur is niet verkeerd hoorquote:Op donderdag 8 oktober 2009 19:25 schreef Rechterbal het volgende:
[..]
En nu krijg ik zo'n leeg gevoel over me heen. Ik ga fucking meer dan 1000 euro uitgeven voor een basgitaar.Daar heb ik flink wat maanden stufi voor opgepot, en bijna 60 uur voor gewerkt.
Nee, ik verdiende 8,50 per uur. De rest is van me stufi. Ik heb een vrij hoge stufi-lening. Daarvan houd ik soms wel een 50je over.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 19:48 schreef allsystemshalt het volgende:
[..]
16,66 euro netto per uur is niet verkeerd hoor![]()
*Zwart klusje ?![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |