met blablalbalba bedoel ik vragen omzeilen en saai lullenquote:Op woensdag 16 september 2009 15:44 schreef trancethrust het volgende:
Werkelijk? Wilders doet alleen maar 'blalbalblalbalbla' en als hij eenmaal bezig is niet zo weinig ook.
Ah, ok.quote:Op woensdag 16 september 2009 15:45 schreef Fosfolipide het volgende:
[..]
met blablalbalba bedoel ik vragen omzeilen en saai lullen
Dude..quote:
Noooou, ik heb vandaag ook gekeken bij dat meneertje van het cda, en die wilde nog wachten met keuzes maken en eerst goed nadenken en een plan maken blablabla en toen kwam pechtold met 11010101010 boeken en die zei "MENEER, DER ZIJN AL PLANNEN KIJK" en dat was best wel grappigquote:Op woensdag 16 september 2009 15:45 schreef o.us het volgende:
Wat de fuck doe jij nou op je vrije woensdagmiddag?
Dat zie ik niet echt in, ik wil wel ff spoilen:quote:Op woensdag 16 september 2009 15:43 schreef Fosfolipide het volgende:
Klacht: Te lang wachten op het woord van Wilders
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Zo, slotje
<signature here>.
quote:Op woensdag 16 september 2009 15:59 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat zie ik niet echt in, ik wil wel ff spoilen:Ik heb dan ook nog nooit meegemaakt dat mensen tevreden zijnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Zo, slotje
Baby darling doll face honey
Dat heet: goed nieuws, is geen nieuws.quote:Op woensdag 16 september 2009 16:01 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ik heb dan ook nog nooit meegemaakt dat mensen tevreden zijn
Officieel heeft ie 30 minuten..quote:Op woensdag 16 september 2009 16:04 schreef Aestivate het volgende:
Grote kans dat hij of maar heel kort aan het woord mag of de camera's/stream van de NOS het dan begeven. Zal niet de eerste keer zijn.
Democratie.![]()
Ik noem het democratie, niet alles kan zijn zoals jij het wiltquote:Op woensdag 16 september 2009 16:02 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat heet: goed nieuws, is geen nieuws.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |