http://www.westonline.nl/nieuwsitem/34425quote:Vechtpartij om schommel
vandaag 18:40
DEN HAAG - Een ruzie om het gebruik van een schommel is in het Van der Vennepark in Den Haag uitgelopen op een vechtpartij met dertig mensen.
Ze maakten allemaal deel uit van twee families. De ruzie vrijdagmiddag verplaatste zich naar de Van der Neerstraat toen de ruiten van de auto van één van de betrokkenen werden ingeslagen.
De ME en politiehonden werden ingezet en zes Hagenaren werden aangehouden.
De politie bemiddelt tussen de twee families om herhaling te voorkomen.
Of aan het wippen waren . . .quote:Het begon vast met twee kleuters, die toen de vechtpartij eenmaal begonnen was alweer braaf met elkaar van de glijbaan gingen!
OMG het gaat werkelijk helemaal nergens meer over tegenwoordig.quote:De ME en politiehonden werden ingezet en zes Hagenaren werden aangehouden.
quote:Op zondag 13 september 2009 23:07 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
De politie is maar druk met dat bemiddelen.
Ja of zo een langwerpige waar je ook met meerdere mensen op kan, die zijn ook vet.quote:Op zondag 13 september 2009 23:08 schreef __Saviour__ het volgende:
sommige schommels zijn wel heul tof hoor, zeker het vechten waard
dat zijn dan van die grote ronde kuipdingen, altijd zeer leuk voor de kids die er met een heel stel tegelijk in kunnen
quote:Op zondag 13 september 2009 23:39 schreef Wheelgunner het volgende:
Wat zou het toch heerlijk zijn als de Mexicaanse griep muteert en ons verblijdt met wat stevige natuurlijke selectie...
Herkenbaar, en als je dan thuis kwam kon je er soms nog een schop bij krijgenquote:Op zondag 13 september 2009 23:45 schreef trovey het volgende:
Ik ben vroeger wel eens van een schommel afgeslagen als 8-jarige...door een 16 jarige jongen. Tja was altijd al eigenwijs en voor de duvel niet bang
, leverde me alleen wel 2 blauwe ogen, kneuzingen en blauwe plekken op
maar een gevecht tussen volwassenen om een schommel
![]()
Ik had het gelukkig niet uitgelokt...was allleen te eigenwijs om de schommel af te staan aan die jongenquote:Op zondag 13 september 2009 23:50 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Herkenbaar, en als je dan thuis kwam kon je er soms nog een schop bij krijgen
als bleek dat je misschien wel iets uitgelokt had.
Tegenwoordig gaat de hele familie naar buiten om verhaal te halen, al dan niet gewapend met
messen en knuppels.
Hij was al treurigquote:Op maandag 14 september 2009 01:01 schreef OldJeller het volgende:
Wordt de wereld met de dag treuriger?
Ben blij dat we geen wapenwet als in de VS hebben, dan hadden we een aanzienlijkequote:Op maandag 14 september 2009 01:01 schreef OldJeller het volgende:
Wordt de wereld met de dag treuriger?
Lolde ik irl.quote:DEN HAAG - Een ruzie om het gebruik van een schommel is in het Van der Vennepark in Den Haag uitgelopen op een vechtpartij met dertig mensen.
Dat ruimt wel lekker opquote:Op maandag 14 september 2009 01:15 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Ben blij dat we geen wapenwet als in de VS hebben, dan hadden we een aanzienlijke
body count gehad afgaande op de berichten van de laatste jaren. Allemaal korte lontjes.
Eens. Schommels zijn voor bazen en niet voor tokkies.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |