quote:
Op dinsdag 8 september 2009 17:53 schreef Joe-Momma het volgende:[..]
Ok klink gezellig.
Was alleen wel van plan een scooter oid te huren maar dat raad je af..
Waarom?
Scooter kan je prima huren hoor daar. Zorg alleen dat je na 16.00 uur de grote weg af bent want dan racen de Kretaners naar huis van hun werk en gaan aan de borrel

Je mag trouwens gewoon op de "snelweg" rijden met je scooter. Is even wennen maar het valt reuze mee, je moet gewoon voorzichtig zijn.
Ik ben net terug van Kreta, Koutouloufari en heb 100 euro betaald met verzekering voor 8 dagen bij Popmotors in Chersonissos. Ik raad je af die quads te huren, zijn ook duurder en gaan maar 30 km p/u. Je hebt wel snellere maar die zijn nog duurder.
Grotere afstanden zijn idd prima met de bus te doen en is idd niet duur. Taxi is ook niet zo heel duur. Maar ik prefereer een scooter of auto want dan zie je veel meer lijkt me en kan je overal ff stoppen.
Leuke dingen om te doen:
Knossos
Fodele Beach
Agios Nikalaos en Elounda
Spinalonga
Vai beach (palmenstrand)
Lassithi plateau
De brede stranden net iets voorbij Malia
Sissi
Myrthos aan de zuidkust schijnt ook leuk te zijn
En de dorpjes boven Chersonissos (Koutouloufari, Piskopiano en Oud-Chersonissos) kan je heerlijk eten voor een redelijke prijs.
David's - Piskopiano
Kostas & Elistavet - Piskopiano
Mezes van Alex & Christine - Koutouloufari
Fijne vakantie, je zal vast en zeker genieten!
Ik ben niet labiel. Ik ben emotioneel flexibel.