Uhm hallo ik weet niet goed hoe ik moet beginnen met dit maar ik doet ut toch maar Ik kom normaal niet zoveel op al die forum dinge maar ik ken nergens anders mijn eii kwijt want de mensen op Xbox liveen GW willen niks van mijn problemen weten. Mijn probleem is eigenlijk dat ik 21 ben en nog steeds maagd ben en maar geen meisje kan vinden wat mijn ubberhaupt leuk vind. En waar iik op school zit zijn niet echt meisjess te vinden en die er zijn durf ik niet aan te spreken want die zitten bijna allemaal in een hogere klas. De school waar ik opzit is een ict school in limburg.
voor zover ik heb gehoord ben ik de enige op mijn leeftijd in mijn klas die nog maagd is er zijn nog wel andere maar die zijn nog jaartje soms 2 jonger. en ik ben al richting de 22 aan het gaan maar ik kan maar geen meisje vinden.Wat kan ik hieraan doen? er was wel een meisje op gw dat zij me leuk te vinde maar die spreek ik niet meer want ze zei dat ze niks meer te maken met me wilde hebben omdat ik blijkbaar alleen op dingen uit zou zijn die zei neit zou willen. Hier ben ik een hele lange tijd verdrietig om geweest en dat ik me soms zelfs in slaap huilde
wat moet ik doen om een vriendin te krijgen zodat ik geen maagd meer zal zijn want de tijd tikt door en door. Ik wordt er helemaal gek van de enige poes waar ik bij in de buurt ben geweest is mijn poes huppel.
Iemand nog tips en ideeen want ik ben echt de weg helemaal kwijt