Valt mee, ik heb wel in ergere situaties gezetenquote:Op zondag 6 september 2009 01:51 schreef HostiMeister het volgende:
Nou nogal een stresvolle situatie waar hij in zit, nogal begrijpelijk
Dat dusquote:Op zondag 6 september 2009 01:48 schreef o.us het volgende:
Wat een mongool.
Hij probeert er zeker zo dusdanig over te komen dat hij vloeiend Engels kan.
Wat denk je dat ik aan het kijken benquote:
quote:
Ik zie 'm staanquote:Op zondag 6 september 2009 01:56 schreef Drinky het volgende:
[..]
Wat denk je dat ik aan het kijken ben
Ja, heh, ik weet ook wel dat het zuid afrikanen zijn, en wat voor taal ze daar spreken, daar gaat de klacht ook niet over. Het gaat over het overmatige gebruik van het woord "fokking"quote:Op zondag 6 september 2009 01:59 schreef Sigmund666 het volgende:
Omdat het misschien Zuid-Afrikanen zijn die normaal niet echt Engels spreken, maar meer een mengelmoes van Engels/Nederlands?
Kortom: Lees je volgende keer in op een film voordat je stomme topics opent.
Ik ga hem ook maar eens downloaden. Zeer benieuwd.
Ik had hem al langer in het zicht, maar ja: CAMS zijn voor haastige en ongeduldige paupertjes. Dus jaquote:Op zondag 6 september 2009 02:00 schreef Drinky het volgende:
[..]
Ja, heh, ik weet ook wel dat het zuid afrikanen zijn, en wat voor taal ze daar spreken, daar gaat de klacht ook niet over. Het gaat over het overmatige gebruik van het woord "fokking"
En zonder dit topic zou je 'm nu ook niet gaan downloaden, dus wees dankbaar![]()
Hoer, ik ben geen trollquote:
Het is opgenomen in Zuid Afrika. Daar praten ze zo droeftoeter.quote:
Ik betwijfel of iedereen daar in elke zin het woord fokking gebruiktquote:Op zondag 6 september 2009 02:08 schreef cerror het volgende:
[..]
Het is opgenomen in Zuid Afrika. Daar praten ze zo droeftoeter.
Ga nu maar een trein koppen terwijl je pure Kalium in je aders spuit.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |