Kan boeiend zijnquote:
Ah dan wens ik je veel plezier :pquote:Op zondag 6 september 2009 12:49 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
Om 14.00 uur een potje voetballen, dus ben me nu aan het aankleden en mn tas aan het inpakken
gaat wel lukken denk ik.quote:Op zondag 6 september 2009 12:50 schreef Ploertendoder het volgende:
[..]
Kan boeiend zijn
[..]
Ah dan wens ik je veel plezier :p
Morgen nog een ochtenddienst en daarna 6 nachten. Dinsdag al om 2100 beginnen.quote:Op zondag 6 september 2009 12:46 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
He C4, klaar voor de nachtdienst (toch? )
Ja ik krijg dan ook meteen trouwkriebelsquote:Op zondag 6 september 2009 12:39 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Nice!!!
Wij hebben eerder dit jaar ook zo'n bruiloft gehadHet begon zo suf dat ik dacht 'mèn, waar ben ik verzeild geraakt?' (was een vriend/kennis van mn vriend die trouwde), maar later begon het livebandje (
) wat toffere muziek te spelen en hebben de bruid en bruidegom inderdaad lekker staan springen en swingen
Op ACDC
Ik zag gisteren trouwens ook foto's van een klasgenootje dat getrouwd is, op 20 augustus, toen het dus supermooi warm weer wasen ze is 6 maand zwanger en ze zag er echt prachtig uit....
![]()
wil jij ook meteen met jetrouwen dan?
![]()
![]()
Niet echt een verrassing. Of wel?quote:
Hoe dat? Was de bruidegom er ook niet?quote:
we werden ook steeds met het stel vergeleken, dat we net zo zijn![]()
alleen was hij er niet bij dus ik miste hem vet erg
![]()
Hoi Yuriquote:
Leuk als je met ze vergeleken wordtquote:Op zondag 6 september 2009 13:01 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ja ik krijg dan ook meteen trouwkriebels![]()
![]()
we werden ook steeds met het stel vergeleken, dat we net zo zijn![]()
alleen was hij er niet bij dus ik miste hem vet erg
![]()
Weet je? Ik vind burgerlijk wel een raar woord. Zo burgerlijk vind ik een boswandeling iet hoorquote:Op zondag 6 september 2009 12:55 schreef LadyBlack het volgende:
Wij gaan straks een van de burgerlijkste dingen doen die je kunt doenmet de hond wandelen in een heel mooi bos hier in de buurt, hopelijk vergezeld door vrienden die ook een hond hebben
Maar wel zin in
Ik schop nog steeds tegen bepaalde zaken en ik voel me er nog steeds prettig bij.quote:Op zondag 6 september 2009 13:21 schreef LadyBlack het volgende:
Is ook zoburgerlijk is ook niet echt iets, maar sommige dingen schopten wij als pubers op de middelbare school heel erg tegenaan, en nu doe ik ze zelf
Of alles ook echt gebeurt is wat men in KLB meldt betwijfel ikquote:Op zondag 6 september 2009 13:23 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Ik schop nog steeds tegen bepaalde zaken en ik voel me er nog steeds prettig bij.
Al maak ik het niet zo erg als bijna iedereen in KLB.
gohquote:Op zondag 6 september 2009 13:28 schreef Ploertendoder het volgende:
[..]
Of alles ook echt gebeurt is wat men in KLB meldt betwijfel ik
Het is wel gebeurd, maar het verhaal is net iets intenser, net iets erger, net iets unieker etc.quote:Op zondag 6 september 2009 13:28 schreef Ploertendoder het volgende:
[..]
Of alles ook echt gebeurt is wat men in KLB meldt betwijfel ik
Kloptquote:Op zondag 6 september 2009 13:52 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Het is wel gebeurd, maar het verhaal is net iets intenser, net iets erger, net iets unieker etc.
Ik ben bezig allerlei onderzoeken te lezen naar heuristieken en daarna moet ik nog een paper schrijven.quote:Op zondag 6 september 2009 12:48 schreef Ploertendoder het volgende:
Zijn er nog individuen die nog boeiende dingen gaan doen vandaag?
Niet veel boeiendsquote:
Hm, dat moet ik ook nog steeds een keer doen. Rotklusje vind ik dat.quote:Op zondag 6 september 2009 14:04 schreef Ploertendoder het volgende:
[..]
Niet veel boeiendsIk ben momenteel bezig om alle bestanden op mijn PC even te reorganiseren.. foto's films en programma's en dergelijke
is zo'n ding nou niet erg duur?quote:Op zondag 6 september 2009 14:08 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Ik heb gisteren een Logitech alles in een afstandsbediening gekocht. Net in zitten stellen. Werkt briljant.![]()
Van 6 naar 1 afstandsbediening
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |