FOK!forum / Werk, Geldzaken, Recht en de Beurs / Geluidsoverlast overdag, wat te doen?
Trebwebzaterdag 29 augustus 2009 @ 16:33
Hallo allemaal,

Al een aantal weken, hebben wij een behoorlijke overlast van de geluidsinstallatie van de bewoners van een huis schuin achter het onze. Deze woning ligt op 30 meter van het onze.

De radio staat dan zo hard dat we door het dubbele glas alsnog volledig kunnen "meegenieten" van hun muziek, ook tril je zowat van je stoel door de bass.

Feit is dat het personen zijn wanneer je klaagt je de volgende dag een grote kras op je auto hebt van voor tot achter (een buurman uit de straat had een half jaar een aanvaring met een van de bewoners van die woning, en de volgende dag zat zijn auto vol met krassen). En het dus niet op een manier van rustig met elkaar praten kan worden opgelost.

Wat zijn onze rechten met betrekking tot deze overlast? Zijn hier regels voor?

Ik kan hierover niets vinden in de APV van Gouda.

Alvast dank voor jullie reacties.
SpiekerJozefzaterdag 29 augustus 2009 @ 16:38
0900-TUIG
Trebwebzaterdag 29 augustus 2009 @ 16:40
quote:
Op zaterdag 29 augustus 2009 16:38 schreef SpiekerJozef het volgende:
0900-TUIG
Hier heb ik uiteraard ook aan gedacht, maar wil zeker weten dat de politie hier ook wat aan kan doen. Is het trouwens nog steeds zo dat je eigen naam en adres op de aangifte komen te staan? Zo ja dan is het niet moeilijk voor ze te achterhalen welke auto of ruit ze moeten slopen..
SpiekerJozefzaterdag 29 augustus 2009 @ 16:42
quote:
Op zaterdag 29 augustus 2009 16:40 schreef Trebweb het volgende:

[..]

Hier heb ik uiteraard ook aan gedacht, maar wil zeker weten dat de politie hier ook wat aan kan doen. Is het trouwens nog steeds zo dat je eigen naam en adres op de aangifte komen te staan? Zo ja dan is het niet moeilijk voor ze te achterhalen welke auto of ruit ze moeten slopen..
In principe kan je anoniem een klacht indienen wegens geluids overlast. Ook overdag. Overlast is overlast. En als het een huurwoning is, kan je de verhuurder ook inlichten over de klacht.
nightfallzaterdag 29 augustus 2009 @ 16:49
je zou bij me kunnen aanbellen om te vragen of het wat zachter kan.
DirkZzzaterdag 29 augustus 2009 @ 16:50
Gewoon naar toe lopen en vragen of ze die klerezooi even uit willen zetten.

Als je de volgende dag dan krassen op je auto hebt zou ik een brandbom bij ze naar binnen gooien.

zou ik echt wel doen.
captainkidzaterdag 29 augustus 2009 @ 17:18
Je mag toch zoveel herrie maken als je wil overdag?
Papierversnipperaarzaterdag 29 augustus 2009 @ 17:20
Ik zou eerst hun auto bekrassen, en de volgende dag gaan klagen over het lawaai.