FOK!forum / De Bus Archief / Kijkcijfers en screenshots aflevering twee.
dasalizzaterdag 15 januari 2000 @ 13:25
Ik heb weer een aantal screenshots geplaatst van de tweede aflevering van The Making of De Bus...
Ook de kijkcijfers van The Making of even opgezocht. Er keken gisteren ongeveer 280.000 mensen naar het programma, een daling van 42.000 met vorige week.

Je vindt de screenshots op: http://home.wanadoo.nl/goodman/index.htm

Oh ja, mocht je het er niet bij zien staan, refresh dan even!

blauwezaterdag 15 januari 2000 @ 21:47
Even je link controlleren, geeft een dikke 404 .....
ayla1zondag 16 januari 2000 @ 01:33
ook hier een vette 404
dasalizzondag 16 januari 2000 @ 01:34
Baal

Screenshots zijn dus te vinden op http://home.wanadoo.nl/goodyman/

Anders ook mogelijk maar wel tijdelijk:] www.mediactua.cx

Hopelijk werkt het zo wel...

Laat even weten wat jullie ervan vinden, en/of er andere pics bij moeten komen. Ik heb alleen van aflevering twee 297 screenshots!!

dasalizmaandag 17 januari 2000 @ 00:28
een dag later en nog geen klachten... wil dat zeggen dat alles weer werkt????

(sorry voor de off topic posting, maar 404's zijn erg vervelend voor zowel de bezoekers als de makers van een pagina!

Hawkwindmaandag 17 januari 2000 @ 14:20
quote:
op 01-17-2000 om 12:28 AM schreef dasaliz het volgende:
een dag later en nog geen klachten... wil dat zeggen dat alles weer werkt????

(sorry voor de off topic posting, maar 404's zijn erg vervelend voor zowel de bezoekers als de makers van een pagina!



Hij doet ut

dasalizmaandag 17 januari 2000 @ 18:01
quote:
op 01-17-2000 om 02:20 PM schreef Hawkwind het volgende:

Hij doet ut


Mooi!

Love Mae Kingdinsdag 18 januari 2000 @ 12:37
quote:
op 01-17-2000 om 06:01 PM schreef dasaliz het volgende:
Mooi!

De LMK vraagt zich af of mediactua copyright kan claimen op screenshots van een tv programma dat door SBS6 wordt uitgezonden.

dasalizdinsdag 18 januari 2000 @ 12:48
quote:
op 01-18-2000 om 12:37 PM schreef Love Mae King het volgende:
De LMK vraagt zich af of mediactua copyright kan claimen op screenshots van een tv programma dat door SBS6 wordt uitgezonden.

Hehe.... Het plaatsen van de tekst in de foto's heeft maar een simpele reden. tentijde van Big Brother plaatste ik ook screenshots op mijn site, die ik vervolgens verspreid over het internet weer tegenkwam. Geeft op zich niet, maar het is toch wel storend. Vandaar dat ik tegenwoordig op de geplaatste screenshots die tekst plaats. Mochten mensen nu de screenshots gebruiken, zonder het even te vragen, dan zie je in ieder geval waar ze vandaan komen.
Mochten mensen echter de screenshots willen zonder de tekst, dan kan dat natuurlijk ook, maar dan moeten ze het gewoon even vragen.

Tot slot: Ik ben geen jurist, dus helaas kan ik je op je vraag geen antwoord geven. Alleen de uitleg als hierboven.

Thanks voor de reactie....

R@bdinsdag 18 januari 2000 @ 13:29
quote:
op 01-18-2000 om 12:48 PM schreef dasaliz het volgende:
Hehe.... Het plaatsen van de tekst in de foto's heeft maar een simpele reden. tentijde van Big Brother plaatste ik ook screenshots op mijn site, die ik vervolgens verspreid over het internet weer tegenkwam.

He he, wie was er zo slim om dit ten tijde van Big-Brother al te doen ??

Overigens dat de link in je eerste bericht niet werkt komt doordat daar goodman staat. Het is toch goodYman ??

Rob

Breulsdinsdag 18 januari 2000 @ 23:23
heeeeel slim opgemerkt..

BTW dat namen in de plaatjes zetten.. helemaal mee eens.

gelijk hebben jullie
zou het zelf ook doen, als ik zo slim was om eigenhandig plaatjes te bemachtigen