abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 10 januari 2000 @ 11:41:00 #1
272 R@b
No-nonsens
pi_247094
Het schijnt dus dat De Bus live op internet te volgen zal zijn 24 uur per dag. Kijk dat stemt hoopvol dat het misschien toch wat kan gaan worden.
Nu vraag ik me wel af hoe ze dat gaan doen, want wat ik uit de berichten begrepen heb, gaan de passagiers van De Bus buiten het voertuig werken overdag. Wordt dat dan ook gefilmd, of zouden ze alleen beelden van in De bus achtergebleven bewoners uitzenden ?

Overigens rijd De Bus dus alleen in het weekend en staat daarna op afgeschermde plekken opgesteld. Dat rijden zal dan wel onder politie-escorte gebeuren, want gezien de vele ""inbraak-pogingen"" bij big-Brother kun je onderweg spektakel verwachten

Graag wat meningen hierover.

Mocht het programma een succes worden (en het kan mij ook boeien) dan ga ik misschien wel weer een MP3 page maken, anders laat ik het erbij, want nieuws homepages zijn er genoeg (en kunnen anderen beter).
http://go.to/Debus

Rob

R@b is inderdaad één van de verschrikkelijkste personen die ik ken.
  Admin maandag 10 januari 2000 @ 20:54:00 #2
725 crew  Breuls
Bad Wolf
pi_247095
over dat live-internet heb ik me ook een heleboel zitten afvragen.
Ik weet niet of het technisch mogelijk/zinvol is, maar zouden ze soms de beelden doorzenden vanuit de bus ofzo?
En buiten de bus, loopt daar een cameraploeg mee?
Deze vragen zijn eigenlijk meer mijn antwoorden, maar ze lijken me wel wat onlogisch
(of zou contact met de buitenwereld geen taboe zijn in de BUS?)

Eigenlijk: ik heb geen idee....

Anyone?

I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
pi_247096
Contact met buitenwereld is volgens mij inderdaad niet taboe. Wat (.. SBS6 programma maker .. ) in de uitzending zei afgelopen vrijdag was dat als ze in de bus zouden rijden, ze het publiek al konden zien reageren, dus ze hebben in ieder geval op die manier al contact met de buitenwereld.
pi_247097
Nee inderdaad is contact met de buitenwereld blijkbaar niet taboe in het programma De Bus. Want wat ik ervan begreep moeten ze soms ook werken in bijv. fabrieken overdag om hun eten te verdienen. Bovendien als De Bus rijd zien ze genoeg mensen , of ze moeten de ramen blinderen, wat natuurlijk heel goed mogelijk is.

Hoe ze dat gaan doen met live-beelden op het internet is voor mij ook nog een vraag, door de weeks staat hij stil dus dat moet niet zo een probleem zijn. Steunzender ernaast en beelden verzenden. (misschien gebruiken ze wel een mobiele studio). Hoe dat moet lukken wanneer De Bus onderweg is blijf voorlopig nog een raadsel, wellicht worden we dan getrakteerd op het inmiddels overbekende testbeeld van de BB-streams.

http://go.to/Debus


Rob

[Dit bericht is gewijzigd door R@b (Datum 12 Januari 2000).]

R@b is inderdaad één van de verschrikkelijkste personen die ik ken.
  woensdag 12 januari 2000 @ 13:59:00 #5
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_247098
Rob, ik hou je site scherp in de gaten, want jouw bijdrage aan BB was van onschatbare waarde. Ik hoop dat het je lukt om ook de Bus in goede MP3 banen te leiden !
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')