Je moet sowieso nergens stil gaan staan. Gewoon doorrijden, desnoods over de busbaan als je haast hebt.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 22:43 schreef Cahir het volgende:
Je mag niet naast een busstrook stilstaan maar wel naast een busbaan mits dit geen gevaar oplevert.
Wat is nou het verschil tussen die twee, ze zijn toch beiden een strook op de weg waar BUS op staat
Met andere woorden: een busbaan is zo'n geïsoleerde baan, een busstrook is meer wegbelijning.quote:Een busstrook ligt direct aan de andere rijstroken. Ze zijn vooral te vinden in de buurt van verkeerslichten.
Een busbaan, voor de duidelijkheid ook vaak vrije busbaan genoemd, is vrijwel altijd voor beide rijrichtingen bedoeld en ligt gescheiden van de andere rijstroken. Een busbaan is vaak gesitueerd naast de weg, maar ligt ook vaak tussen de beide weghelften in.
DOOR getrokken lijn mag je niet over weet jequote:Op zondag 30 augustus 2009 20:45 schreef Cahir het volgende:
[ afbeelding ]
Deze snap ik ook niet. Bij een bushalte mocht je toch mensen in en uit laten stappen? Maar is dit weer omdat het op een busbaan staat?
examen vraagje, kan volgens mij beter in dat rijexamentopic hier, het is voor mij alweer tijdje geleden, maar ik weet nog wel dat ik het ook wat vaag vond. En nu ben ik de regels alweer vergeten, ik zou er gewoon stoppen om iemand uit te laten stappen als er geen bus aan kwam, maarja... of dat mag?quote:Op maandag 31 augustus 2009 21:36 schreef fokkerspy het volgende:
Ik denk dat je teveel doorzoekt naar iets wat niet nodig is. Wat bedoel je met je vraag want ik vind dat je eigenlijk een beetje doordramt over iets wat..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |