Bij de MC-6 moet je je niet te veel latenafschrikken door de signature... het zijn echt goede gitaren, en spelen zeer lekker, daarnaast is ie idd veelzijdigquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 20:13 schreef Scary_Hairy het volgende:
Iedereen op youtubeis enthousiast over de nieuwe Charvel's. Morgen in Enschede ff voelen hoe de hals is. De body weet ik min of meer al. Dat zal niet afwijken van mijn Fender Strat.
De kleur wordt paars of rood. Ik zal eerst ff bellen wat ze in huis hebben. Wordt een rit van 200km+ retour, dus dan wil ik eerst weten wat ze in huis hebben.
Heb ook nog gedacht om een Boel MC-6 uit te proberen, maar ik heb iets tegen signature gitaren. Het moet wel 100% klikken anders hoeft het voor mij niet. Het is een veelzijdige gitaar als ik de specs lees.
Misschien bel ik wel eerst naar Apeldoorn, daar schijnen ze hem ook te hebben.
Gain, daar ga ik in eerste instantie voor. Daarna de full floating trem. Ooit werd dat hier in een topic zwengelstengel genoemd. Daarna looks. En de hals moet natuurlijk uitnodigen tot shredden.
En nog een capo, een wah, een doodskop knopversiering, enzovoort en zo verder ...
Vet!!quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 19:45 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Mijn bevindingen dusver: Te gekke gitaar!
Afstelling is niet bijzonder strak, dus daar valt nog wat te winnen, maar wat een klank! Klassiek humbuckergeluid, maar wel lekker 'gruizig', instant AC/DC, heerlijk. Eigenlijk zoals ik had gehoopt dat de LP zou klinken, maar die is dus aanzienlijk 'doffer'. Heerlijke Heldere Humbuckerklank, vol definitie.
It's a keeper!
quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 12:31 schreef TeleluvR het volgende:
Daar kan ik mij wel mee identificeren!
quote:
Ja ik.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 12:47 schreef Gitaarmat het volgende:
is er hier nog iemand die (oude) opname spullen kwijtmoet/wil verkopen?
Oef, nais!quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 12:57 schreef Mr.Spaceman het volgende:
Heb een nieuwe gitaar! Een Gibson CL40
Al een tijd weer, maar nog niet gepost:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 12:57 schreef Mr.Spaceman het volgende:
Heb een nieuwe gitaar! Een Gibson CL40
Al een tijd weer, maar nog niet gepost:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Condensatorquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 13:03 schreef Gitaarmat het volgende:
Licht eraan wat voor microfoon je hebt ik moet dan wel zon, hoe noem je dat iets met de cmicrofoon hebben .
Dat klinkt mooier en die nemen meer op en heb je minder ruis.
Ik heb beide wel gedaan, maar rechtstreeks doe ik wel altijd een POD ertussen. Uiteraard kan het ook met een VST plugin, maar dat snap ik niet zo goed.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 13:00 schreef Gitaarmat het volgende:
Gister met de nieuwe zanger/gitarist een paar opnames gemaakt. Klonk wel goed.
Hij had zo'n Macbook met Logic Pro en nu wil ik dat ook.GAS.
![]()
Zo'n Tascam is best wel oke of niet?
Hoe nam jij daarmee op Cynic? Microfoon voor je amp of rechtstreeks erin?
Geef maar een seintje als de Tascam weg kan.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 13:09 schreef Cynic het volgende:
[..]
Ik heb beide wel gedaan, maar rechtstreeks doe ik wel altijd een POD ertussen. Uiteraard kan het ook met een VST plugin, maar dat snap ik niet zo goed.
Viaduct misschien?quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 13:15 schreef Gitaarmat het volgende:
Iemand nog tips voor een oefenruimte in Groningen?
Wij gaan wss naar die dicht bij het station oefenruimte Hundred Sound Accompany dat kost ¤25 per 3 uur en dan heb je zanginstallatie en een basversterker en twee gitaarversterkers erbij.
Werkt goed hoor!quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 13:19 schreef allsystemshalt het volgende:
Hmmm,
Misschien moet ik eens een lijst advertenties gaan maken met gear die ik niet of weinig gebruik.
Ruimt op en brengt geld in voor nieuwe GAS
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |